Rubriky:

Ladíme

Fast Foot: Šipky a angličáky rozhodly o poraženém v Kbelích

22. dubna 2015 07:49 - Praha

Běžecké měření sil se nemusí pokaždé odehrávat jen s běžeckými předměty. Někdy vám k výhře musí posloužit i šipky, terč a pár angličáků, které vám dokáží vzít během několika minut sílu a následující obíhání rybníčku se jeví jako vysvobození, které ale může rychle skončit.

 

Libor Kalous, Sport.cz

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

Další natáčení seriálu Fast Foot se konalo v nádherných exteriérech. Krásné slunné odpoledne v Kbelích. Příroda, prolézačky, pošťuchující se děti, rybník, kachny. Jen si sednout a rozjímat.

Ne, ne.

Šipkařský terč připevněn na totem a šipky. To jako hlavní náležitosti pro běhání. Princip byl snadný, leč záludný. Kdo hodil dvacítku, provedl dvacet angličáků. Kdo hodil double, tak se musel popasovat se čtyřiceti. Kdo si vzpomněl na hospodská zápolení a měl tento sport ještě v ruce, hodil jedničku a mohl pošetřit síly.

Vítězem se stal ten, který za hodinu odběhl nejvíce koleček. Do zápolení se pustila čtveřice. Mohlo se zdát, že Karol bude v nevýhodě. Ano, byla a prohrála. Kombinace pevné ruky, fyzického vypětí a běhu pro ni vyzněla čtvrtým místem, tedy posledním. Tudíž následoval trest, který nakonec nemusela podstoupit. Proč?

Pokud chcete znát odpověď, stačí kliknout na Fast Foot - Škola běhu, která vychází každou středu na www.stream.cz.

lik, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ladíme

Filtr článků - Ladíme


Kalendář akcí

Kdykoliv květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2019 únor 2019 březen 2019 duben 2019 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce