Rubriky:

Ladíme

V Kbelích se potkali Indiáni a Angličani. Jak to dopadne?

23. dubna 2015 07:29 - Praha

Tentokrát v běžeckém seriálu zase až tak o běhání nešlo. Kupodivu se sportovci věnovali spíše odvětví patřícímu do začouzených hospod podřadné cenové i kvalitativní kategorie. Došlo také na teror pod anglickou vlajkou. A nejslabší patří do rybníka!

Stream.cz

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

Hned na začátku došlo na svlékání. No ano, jednak to zvyšuje sledovanost a jednak dostali protagonisté pořadu novou a svěží zásilku sportovních oblečků. Honza Tuna už nebude za kašpárka a naučí se správně nosit ponožky. Jakub naučí Libora číst. A René se snad už konečně uzdraví z chřipky, aby příště mohl třeba zase běhat nebo skákat do rybníka.

Tentokrát došlo na běžecký styl pradávných mistrů tomahavků a vládců prérie ‒ Indiánů. Ano, správně, indiánský běh to byl. Ovšem řádně prokládaný hrou v šipky. S dlouhodobým cílem, totiž půlmaratónem, před očima se oddáváme řádné zábavě britských džentlmenů ‒ angličákům. Vzpor, klik, dřep, výskok, vzpor, klik, dřep, výskok a tak pořád dokola.

A kdo udělá hodně koleček kolem rybníka a zároveň nahází co nejméně bodů v šipkách, zřejmě vyhrává. Ten poslední půjde do rybníka. No, ale bylo by to opravdu spravedlivé, když je mezi námi i jedna křehká žena? Těžko říci. Jak to nakonec dopadlo, uvidíte již brzy na svých obrazovkách ‒ jen co kliknete na www.stream.cz.

kü, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ladíme

Filtr článků - Ladíme


Kalendář akcí

Kdykoliv květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2019 únor 2019 březen 2019 duben 2019 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce