Rubriky:

Ladíme

Fast Foot: Kila, tuky musí pryč. Pomůžou chytré hodinky?

29. dubna 2015 07:03 - Praha

Krásné počasí, jezírko, kachny a běhání. Také jak jinak, to je Fast Foot, pohodový seriál o běhání. A tato činnost je označována za aerobní, tudíž můžete při správné tepové frekvenci spalovat tuky. A to je téma, které je stále středem pozornosti. Někteří běžci mu ale věnují více času.

Sport.cz

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

Pozorný byl i Jan Tuna, který by rád nepatrně vylepšil určitou část svého jinak božského těla. Jeho neustálé dotazy se nesly v jedné tónině - kdy budu mít pekáč buchet, už to bude? A takhle po každém uběhnutém kilometru a kontrole tepové frekvence. Jendo, chce to čas, ani kuře za týden nevyroste.

Při tomto dílu zpozorněla i Karolína Vrbasová. Ta si vzala do hlavy, že musí sundat břicho. Marně jsme se snažili její obří problém objevit, ale trvala na svém. Prý tam opravdu je! Jestli to nebude tím, že slečny, dámy a ženy komplexně řeší toto v podstatě nonstop.

Chvílemi natáčení připomínalo hodinářství, protože jsme neustále koukali na sporttestry, chytré hodinky, které dokáží změřit tepovou frekvenci, čas běhu, průměrný čas na kilometr, spálené kalorie a další věci. Někteří běžci pro svůj sport zkrátka vědu potřebují.

Abych nezapomněl. Sázka?

Pokud chcete znát odpověď, stačí kliknout na Fast Foot - Škola běhu vychází každé pondělí na www.stream.cz.

lik, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ladíme

Filtr článků - Ladíme


Kalendář akcí

Kdykoliv květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2019 únor 2019 březen 2019 duben 2019 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce