Rubriky:

Ladíme

Fast Foot: Bitvy o Karlův most se účastnilo i Mexiko

18. května 2015 07:02 - Praha

Městská hromadná doprava, taxík a nohy. Nohy běžce. Tři možnosti k dopravení se z bodu A do bodu B. Kdo je rychlejší, kdo skončí poslední? Otázka, na kterou se v Praze pokusil najít odpověď běžecký seriál Fast Foot.

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

Tři skupiny. Dvě po dvou, jediná Karol vyrazila na trať sama. Jenže vlastně ne tak úplně. Nasedla do taxíku a nabrala směr Karlův most. Zde byl sraz všech účastníků, kteří svedli rychlostní bitvu.

Možná se zdá, že Karol měla pohodový úkol. Nechala se vézt, ale to se jen zdá. Aniž tušila, opět ji neminul jeden menší fyzický trest. Chudák holka, ale aspoň bude mít fyzičku.

Běhání tentokrát zůstalo na Reném a Jakubovi. První letitý běžec, druhý trenér, takže volba byla jasná. Proč nominovat amatéry. Nazuli kecky a zmizeli v pražském prachu.

Druhá dvojice musela najít nejrychlejší cestu pomocí městské hromadné dopravy. Na pohled snadný úkol, ale když máte x východů z metra a žádný z nich nenasměřuje k jedné z hlavních dominant Prahy - Karlovu mostu, tak chvíli tápete. Jenže stačí potkat mexickou studentku, která ví a poradí.

Pokud chcete vidět vítěze tohoto městského klání, stačí kliknout na Fast Foot - Škola běhu, která vychází každé pondělí na www.stream.cz.

lik, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ladíme

Filtr článků - Ladíme


Kalendář akcí

Kdykoliv květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2019 únor 2019 březen 2019 duben 2019 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce