Rubriky:

Ladíme

Jak smrdět. A vyhrávat

19. května 2015 06:55 - Praha

Další díl všemi milovaného seriálu se odehrává v rušných ulicích jednoho velkého města ve středu Čech. Tam, co jezdí to metro. A došlo na závod cti, hrdosti a slávy, v němž podzemka hrála jednu z hlavních úloh. Protagonisté seriálu se vydali zdolávat nástrahy velkoměsta po svých, metrem a taxíkem. Jak toto dopadne? Kdo utrpí porážku a kdo potupné vítězství? Dozvíte se v dalším díle - již nyní na vašich obrazovkách.

Stream.cz

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

Náměstí doktora Holého slouží jako výchozí bod pro dramatický závod na Karlův most. Karol dostává peníze. Není jí dobře, a tak může jet vozidlem pražské taxislužby. Libor s Honzou dostávají také peníze. Jenže u Karol výdělek šustil. Kluci se musí spokojit s cinkotem drobných mincí, které jim za chvíli spolyká žlutá potvora u vstupu do podzemí, a na Panenských ostrovech je někdo zase o pár korun bohatší.

Jakub pro sebe a pro mne vymýšlí přesun fyzicky nejnáročnější, psychicky však nejuspokojivější ‒ čirý běh. Vedeme si docela dobře, to nemohu říct. Jakubovi se co chvíli rozvazuje tkanička, auta smrdí a nebezpečně se k nám přibližují, když kličkujeme po magistrále. Naše tempo nám nedovoluje nedýchat, takže máme plíce za chvíli zanesené jak prošlý katalyzátor.

Ani Karol na tom není dobře. V taxíku na ni číhá kuře a tváří se tak zlověstně, že být na jejím místě, bál bych se, aby mne neklovlo přímo doprostřed obličeje. Nedobře jsou na tom i chlapci s MHD. Po zácpě u jízdenkového automatu a řešení logistického problému metodou severozápadního rohu si nejsou jistí, kde je Karlův most. Naštěstí se v pražském podzemí pohybují i světaznalí turisté. Jenda se dává do družného hovoru a vteřiny utíkají.

Utíká i Jakub a já a dobíháme do cíle jako... No, to prostě musíte vidět na vlastní oči. Karol se stává slavnou v Japonsku a Libor s Honzou zkoušejí špinavé triky. Více na www.stream.cz.

René Kujan, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ladíme

Filtr článků - Ladíme


Kalendář akcí

Kdykoliv květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2019 únor 2019 březen 2019 duben 2019 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce