Rubriky:

Ladíme

Fast Foot: Protahujeme, masírujeme, ladíme a tělo děkuje

25. května 2015 07:01 - Praha

O tělo by se měl každý běžec starat, přece jen mu nakládáme kilometry, takže když odvede svou práci, zasloužilo by i následnou péči. Proto si další díl běžeckého seriálu Fast Foot přichystal pár rad ohledně protahování a automasáže po běhu.

Sport.cz

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

Nejde o nic, co by nikdo nezvládl. Pokud se naučíte pár základních cviků, hmatů, které nezaberou dlouhý čas, vaše tělo bude spokojené. Navíc mu ulevíte od případných bolestí, vaše regenerace se urychlí a následující tréninky budete moci absolvovat ve vyšší intenzitě.

Díky pravidelnému protahování zjistíte, že se vám časem bude i lépe běhat, nebudete zkrácení, vaše svaly budou připraveny na vyšší zátěž. Protahování a automasáž jsou jednou ze skládaček, které se dotýkají běhu, ale hodně běžců na tuto část zapomíná, podceňují ji, případně také nemají čas. Říkají.

Tělo je stroj, který jste vy. Pokud budete zapomínat ladit, může dojít časem k rozladění, které může přinést obtíže pro váš milovaný běh.

Pokud chcete vidět více, stačí kliknout na Fast Foot - Škola běhu, která vychází každé pondělí na www.stream.cz.

lik, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ladíme

Filtr článků - Ladíme


Kalendář akcí

Kdykoliv květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2019 únor 2019 březen 2019 duben 2019 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce