Rubriky:

Ladíme

Fast Foot: Noční horor, Kazma v akci a ostrý fór

2. června 2015 07:37 - Praha

Běhat v noci? Ano, kdo chce, najde si i zde své kouzlo. Ale k nočnímu běhání patří také pár náležitostí, které by se měly dodržovat. Nejde o strašení, ale o prevenci, která vám může běžecké zpestření zpříjemnit, ulehčit. Můžete zažít ale i opačné pocity, což se snažil také ukázat další díl seriálu Fast Foot.

Stream.cz

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

"Vidět a být viděn." Základní povinnost pro noční běhání. Dalším plusem je běhání ve dvou. Bezpečnost se nesmí podceňovat, což poznala Karol, která musela zažít pár drsných sekund, když se na ní vrhnul v temném místě Kazma, nový běžec Fast Footu.

Karol nevěděla, netušila. Její reakce podle toho také vypadala. A nebyla vůbec hraná! "Bojím se, že tam někdo je," přiznala ještě do kamery před hrůzostrašným vyděšením.

Dva běžci tentokrát chyběli. Věčný začátečník Libor sbíral kulturní body, když vyrazil na balet a běžecký úbor vyměnil za společensky přijatelnější outfit. Zcela jiné strasti zažíval Honza, který se na dovolené na Taiwanu rozhodl běhat a nepodcenit trénink. Jeho idylku ale zhatila malá svízel. Vyběhl si dát deset kilometrů a teploměr ukazovat třicet stupňů. Podmínky, které si vyžadovaly vodu, pitný režim. Nestalo se, takže můžete vidět, že to nebyl lehký boj.

A to nejlepší na konec. Pokud si chcete zaběhnout půlmaratón v Olomouci, který se koná v sobotu 20. června, máte jedinečnou příležitost. Seriál Fast Foot nabízí dvaceti z vás možnost se připojit k týmu a popasovat se s jedenadvaceti kilometry. Jak získat startovní číslo, podmínky? Stačí sledovat Fast Foot, který běží na www.stream.cz. Dobrý běh!

Testovali jsme:

Led Lenser H7R.2 - nadupaná čelovka s překvapením
Čelovka Fenix HP 12 ‒ Udělejte si den kdykoli a kdekoli

lik, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ladíme

Filtr článků - Ladíme


Kalendář akcí

Kdykoliv prosinec leden 2018 únor 2018 březen 2018 duben 2018 květen 2018 červen 2018 červenec 2018 srpen 2018 září 2018 říjen 2018 listopad 2018 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce