Rubriky:

Ladíme

Fast Foot: Lano, vesta a činky. Bolest srážela na kolena

8. června 2015 07:00 - Praha

Lano, desetikilová vesta, činky. Když k tomu přidáme pár set metrů kopce, dostaneme základní náležitosti pro další díl běžeckého seriálu Fast Foot. V předešlých dílech jsme okusili schody, kopec, teď ale došlo k drsnější kombinaci. Navíc v početnějším vydání.

Stream.cz

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

Pálení a rozechvělost nohou poznala celá šestka - Karol, Honza, Kazma, Jacob, René i Libor. Někteří měli problém, ale tak už to prostě bývá, ne každý může mít vždy natrénováno.

Začátek byl velmi odpočinkový, pohodová jízda v minibusu Honzy, který je takto z rodinných důvodů vybaven. Pro nás jen vyndal všechny dětské sedačky, které se zde nacházely. Tím ale úsměv ztuhl.

Dril až do vyčerpání

Než jsme se dostali na místo činu, místo ničení, museli jsme se prodrat křovisky, kolejemi a vyposlechnout si pár písní od nenaladěných běžců. To jako předkrm běhání do kopce s lanem, kdy jeden táhl, druhý se nechal táhnout. Další popadl činky do rukou a mazal směr vršek. Třetí upevnil zátěžovou vestu a jal se zdolat převýšení. A takto stále dokola. Zátěže se postupně střídaly, až vyhrály, když někteří padli. Někdo únavou, další bolestí.

Pokud chcete vidět celý díl, stačí, když kliknete na Stream.cz, kde každé pondělí vychází nový díl seriálu Fast Foot.

lik, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ladíme

Filtr článků - Ladíme


Kalendář akcí

Kdykoliv prosinec leden 2018 únor 2018 březen 2018 duben 2018 květen 2018 červen 2018 červenec 2018 srpen 2018 září 2018 říjen 2018 listopad 2018 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce