Rubriky:

Ladíme

Fast Foot: Noční můra a natržený pytel

9. června 2015 07:17 - Praha

Už zase jde do tuhého! Žádné takové to laciné popobíhání, ale pořádný trénink. Pěkně do prudkého kopce. A se zátěží. Někdo dostane na záda desetikilovou vestu, někdo činku do ruky, další za sebou potáhne spoustu kamení a někdo ještě větší zátěž. Tunu!

Stream.cz

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

Nad Prokopským údolím se vypíná mnoho nepěkných stoupáků a u jednoho z nich jsme si tentokrát dali sraz i my. Přísný tréninkový dozorce Jacob rozdal zátěže a pořádně si smlsnul na Kazmovi. Ten musí být opravdu vyznavač krutého utrpení, jinak si to nelze vysvětlit. Už při prvním kopci si totiž natrhne pytel. A Karol se zase nedokáže odloučit od svého batohu, a tak má zátěž navíc.

Pořádný trénink se zátěží připraví protagonisty na předlouhé kilometry dalšího půlmaratónu, tentokráte v Olomouci. Jak se říká: Těžko na cvičišti, lehko na bojišti. To platí samozřejmě pro všechny kromě Kazmy. Ten zkusí kolo osudu otočit do protisměru a všem to na závodech pořádně nandat. Po roce nicnedělání má parádně zrelaxováno. A nedopustil se ani další velké chyby - nepřetrénoval. Tak uvidíme.

Honza poskakuje po kopcích i se zátěžovou vestou, jako by byl kůzle od terénkozy. Karol supí pod tíhou svého nerozlučného přítele Batoha a René už to nevydržel a utekl. Měl v očích takové barevné spirály a blábolil cosi o dovolené.

V prostřihávaných rozhovorech se dozvíme cosi o tom, kdo si na další půlmaratón věří a kdo vůbec. Komu se o děsivých půlmaratónech zdávají sny plné němých výkřiků a propocených polštářů. A je to vůbec důležité? Dozvíte se již brzy - ve vašich hlavách a na www.stream.cz! Koukejte se, jestli do Olomouce chcete jet s námi!

kü, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ladíme

Filtr článků - Ladíme


Kalendář akcí

Kdykoliv květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2019 únor 2019 březen 2019 duben 2019 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce