Rubriky:

Ladíme

Fast Foot: Trabant motivaci nezničil. Ta je v každém z nás!

15. června 2015 07:00 - Praha

Motivace. Bez ní bychom ničeho nedosáhli. A běhání není výjimkou. Běžecký seriál Fast Foot si toho je vědom, proto se také trenérská skupina postupně rozrostla, protože čas Olomouckého půlmaratónu, kde všichni poběží, se blíží. Když jeden nemůže, další pomůže. Hurá na start!

Sport.cz

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

Motivace je touha něco dokázat, překonat se, najít poté uspokojení z dosaženého výsledku. Někteří si zase více užívají cestu, která vede k poslednímu kroku. "Motivace je proces, který začíná logistikou. Důležité je načasování. Vhodná je třeba příprava na půlmaratón, maratón. My potřebujeme motivaci, dokopat se, protože se vymlouváme. Příprava je pro nás prožití motivačního řetězce," říká MUDr. Petr Homoláč.

"Když si sám řeknu, že chci běžet nějaký maratón, mám k tomu nějakou svoji vnitřní motivaci a vnitřní přesvědčení, láká mě to. Běžím třeba pro nějakou charitativní organizaci, je to mé přesvědčení. Tak si dokážu představit, že natrénuji, dokážu mít z přípravy radost a vnitřní uspokojení," doplňuje Dušan Randák, psychiatr z Kliniky adiktologie VFN a 1. LF UK.

Tisíce běžeckých parťáků

V devatenáctém dílu seriálu Fast Foot jsme se hecli a běhání do kopce si užili. Společně. Tentokrát se ani Kazma neschovával do křoví a snažil se držet skupinky, která měla motivaci vyběhnout až do pomyslného cíle. Sice na samém počátku stál trabant, ale my jsme neběželi jako tento legendární vůz. A Karol? Netrpěla, žádná sázka či nepříjemné překvapení.

"Běžecký parťák je někdo, kdo na vás čeká každé ráno před barákem, nebo vy na něj. Je to člověk, který vás za každé okolnosti podrží a vyhecuje k lepšímu výkonu. Nejlepší je samozřejmě mít více parťáků. V našem případě několik tisíc, protože tolik jich bude na půlmaratónu v Olomouci, který se koná v sobotu," připomíná velký den Jacob, trenér Fast Footu.

Pokud chcete vidět, jak vypadalo natáčení dílu - Motivace, stačí kliknout na Stream.cz, kde každé pondělí vychází nový díl.

lik,kü, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ladíme

Filtr článků - Ladíme


Kalendář akcí

Kdykoliv květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2019 únor 2019 březen 2019 duben 2019 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce