Rubriky:

Ladíme

Fast Foot: Dvacet registrovaných partnerství s dřinou, potem a slzami

23. června 2015 07:08 - Praha

Další díl Rychlé nohy má mnohá specifika. Nejdříve trochu zaposilujeme a pak ve dvou vlnách vybereme šťastlivce, kteří mohou po složení přísahy vstoupit do naší elitní běžecké sekty. Celkem se s námi na půlmaratón do Olomouce podívá dvacet běžců. Jednoduché to ale určitě mít nebudou. Jacob dá zavařit všem, zakládajícím členům sekty stejně jako novicům.

Stream.cz

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

O tom že běh je svým způsobem jednostranná zátěž, už bylo napovídáno a napsáno dost a dost. Není ale od věci to znovu připomenout. Dobře (a hlavně zdravě) běhat, to neznamená jen běhat, zatěžovat nohy a na ostatní své tělesné součástky kašlat. I správný běžec zaposiluje občas i ostatní partie. Nemusí zrovna chodit do posilovny a zvedat tuny železa. Ona dá pořádně zabrat i hmotnost vlastního těla. Jak si s ní lze pohrát třeba v parku, se dozvíte právě v tomto díle.

Na pořadu dne byl také výběr dvaceti lidí, kteří s námi odjedou do Olomouce, aby zkusili většinou svůj první půlmaratón. Kazmovi už asi nikdo opravdu nevěřil, že by se odhodlal k tak heroickému činu, a tak nebylo překvapením, že ho v Olomouci nikdo neviděl. Karol už tradičně nevěřila sama sobě a žádala na Olomouc dublerku, nebo raději dvě. Libor se jen smál, ten už ví, že něco dokáže a nějaký půlmaratón mu jistě nebude stát v cestě. Jenda Tuna pravidelně dokazuje, že i přes (stále se ztenčující) nánosy sádla v něm přeci jen dříme velký sportsman. O jeho gerojství už informoval například i server Super.cz.

Na společném tréninku a přípravě na 21kilometrový běh centrem Olomouce však přišli i tací, jež neměli ambice na náš společný výjezd. Anička si prostě jen přišla zaběhat, dala s námi jedenáct kilometrů a už byla zase pryč. Jak pravil klasik: „Jo, jo. Lidi só rózné." A v tak různorodé skupině jsme měli nelehký úkol vybrat dvacatero vyvolených. Úkol to byl nelehký, práce přetěžká, výsledek se ale přeci jen dostavil ‒ dvacet registrovaných partnerství s Mattoni 1/2Maratonem Olomouc. Jak nám to všechno šlo, se podívejte na Stream.cz!

kü, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ladíme

Filtr článků - Ladíme


Kalendář akcí

Kdykoliv květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2019 únor 2019 březen 2019 duben 2019 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce