Rubriky:

Ladíme

Vyběhněte z lodi u Vltavy vstříc mílovému zrychlení

7. července 2015 07:01 - Praha

Rychlost a běh prostě k sobě sedí. Takže vstát. Pokud máte zálusk přes prázdniny zaznamenat běžecký progres, máte možnost. Setkání u Vltavy na lodi, která kotví na Výtoni u Železničního mostu. Tam můžete pod vedením kvalifikovaných trenérů začít pilovat svoji rychlost.

 

maxmediapr.cz

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

Nike zve běžce, aby se zúčastnili odvážné výzvy za rychlost přes aplikace Nike+Run Club a Nike+Training Club. Na konci srpna pak budou ti, kteří se zúčastní, schopni uběhnout "svoji nejrychlejší míli".

Co potřebujete? Čip, boty a chuť. Stačí si v aplikaci zvolit tréninkový plán. Ten obsahuje tréninky, motivační hudbu a tipy od trenérů, jak být lepší a rychlejší. Jmenuje se Find Your Fast. Ti, kteří se programu zúčastní, pak budou schopni nejrychlejší den v roce – 30. srpna uběhnout svoji nejrychlejší šestnáctistovku.

Od lodi do Stromovky

"Je zde nový tréninkový plán, aby běžec zlepšil svoji kondici. Poté si budete moci zaběhnout svoji nejrychlejší míli v rámci celosvětového nejrychlejšího dne. Kampaň byla odstartována ve stejný den na celém světě," představila nový koncept přímo na lodi moderátorka Zorka Hejdová.

Po celé léto bude na běžce u lodi na Náplavce čekat připravený program, který odstartoval 2. července. Během srpna se tréninky poté přesunou do Stromovky. Celkem se jedná o 23 tréninků a 8 speciálních lekcí. Po každém měření běžec obdrží výsledky.

Tréninky probíhají třikrát týdně – v pondělí ženy, čtvrtky a soboty jsou smíšené. Důležité je se registrovat, protože počet běžců je pro jednotlivé tréninky omezen. "Jsou pro vás připraveny toalety, občerstvení a celkové zázemí najdete na lodi. Tréninky budou trvat do hodiny a půl," dodal při představení jeden z přítomných trenérů.

lik, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ladíme

Filtr článků - Ladíme


Kalendář akcí

Kdykoliv květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2019 únor 2019 březen 2019 duben 2019 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce