Rubriky:

Odjinud

To je nářez! Neuhádnete, čím musíte zaplatit: V Německu nabízejí závody doživotně zdarma

25. srpna 2018 07:28 - Münster

Město v německé spolkové zemi Severní Porýní-Vestfálsko už kdysi vstoupilo do dějin, a to jako místo podpisu takzvaného vestfálského míru, který roku 1648 ukončil třicetiletou válku. Nyní se Münster rozhodl vstoupit také do dějin sportu. Asi jako úplně první město v civilizované Evropě nabízí celoživotní bezplatné startovné na svůj maratónský běh. Chce za to po vás jen takovou drobnost...

 

facebook MM

Pokud si chcete užívat doživotního volného vstupu na všechny ročníky Münster-Marathon, máte šanci. Je to poměrně snadné a počáteční vložená investice se rychle vrátí. Pak už jste ekonomicky už jen stále více a více v černých číslech, to jest v plusu. Ptáte se, co za to mohou organizátoři chtít?

Jestli to dáme, necháme se všichni potetovat! tvrdí český mistrovský tým

Nic menšího než tetování. Nechte si na tělo viditelně vytetovat jejich oficiální logo. Podle Gregora Veauthiera z organizačního výboru to v žádném případě není lákání k nerozvážným činům, ale „odměna za opravdovou lásku" k tomuto konkrétnímu závodu.

Když na chvíli zapomeneme na lásku a vezmeme to čistě ekonomicky, tetování tohoto druhu by se u nás mohlo pořídit kolem 2000 korun. Startovné činí v přepočtu něco kolem 1500 korun. Takže už od druhého ročníku se vám nerozvážný počin začíná vyplácet. A do konce života! Pořadatelé mají ovšem řešení i pro méně odvážné či méně šílené milovníky sportu. Odstranitelné nalepovací tetování dostanou všichni účastníci maratónu také ve svých startovních balíčcích. Tady už to ale není zadarmo. Zaplatit je potřeba standardní startovné na úrovni 50-60 eur.

I s nalepovací „kérkou" máte možnost přijít k volnému startu. Pokud si tetování nalepíte, vyfotíte se s ním, obrázek umístíte na sociální sítě a odkaz zašlete organizátorům, dostanete se do slosování o volné startovné a další věcné ceny. To už by se mohlo vyplatit, co říkáte? Logo mají v Münsteru vážně pěkné, bohužel ale mají v názvu, a tudíž i logu, název jedné velké banky. A kdo by chtěl chodit s bankou vytetovanou třeba někde na čele, že? To už by musela být opravdu velká láska!

kü, Sport.cz

Nechali byste si vytetovat logo závodu za doživotní volné startovné?

Zrušit


Časová osa: Odjinud

Filtr článků - Odjinud


Kalendář akcí

Kdykoliv duben květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2020 únor 2020 březen 2020 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce