Rubriky:

Odjinud

Hollywoodská hvězda si střihla závod na Kubě

24. listopadu 2018 11:38 - Havana

Ve svých nejznámějších filmech většinu času bojuje s roboty nebo mimozemskými bytostmi. Původně začínal s hudbou a byl úspěšným rapperem. Na své muzikální a zábavní umění pak navázal i úspěchy ve filmovém šoubyznysu. Nestárnoucí americká hvězda teď zavítala do Havany, aby zdolala polovinu maratonské trati.

Reuters

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

Willarda Christophera Smithe asi nejspíš znáte pod zkráceným jménem Will Smith. A jeho tvář je vám určitě povědomá z filmů jako třeba Muži v černém, Já, robot nebo Den nezávislosti. Ačkoli to na jeho tváři nepoznáte, oslavil už 50. narozeniny. Že ještě ani zdaleka nepatří do starého železa, přijel ukázat do hlavního města Kuby.

Hvězda Hry o trůny našla ve sportu novou vášeň. Měl by to zkusit každý, říká

„Kuba byla na mém seznamu zemí, které musím navštívit. Poběžím tady v Havaně půlmaraton a jsem nadšený. Má to tu komický náboj. Miluji Kubu," dodal herec a komik těsně před startovním výstřelem.

„Náš závod je vlastně takovou nataženou rukou, otevřeným mostem mezi dvěma národy," připomněl kromě jiného ředitel závodu Carlos Gattorno. Karibskou metropoli u příležitosti běhu navštívilo asi 6000 účastníků a účastnic. Mezi zahraničními běžci tvořili většinu právě obyvatelé Spojených států. Ani hvězdný herec nepřijel sám. Jen na samotném závodě jej neustále doprovázeli dva bodyguardi, pak se k nim v cíli připojili ještě další kolegové.

kü, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Odjinud

Filtr článků - Odjinud


Kalendář akcí

Kdykoliv únor březen duben květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2020 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce