Rubriky:

Odjinud

Světová legenda končí, máma dá poslední maratón

26. ledna 2015 17:43 - Praha, Londýn

Poslední tréninky, rozcvičení, možná nervozita a konec dlouhé a úspěšné kariéry. Závěrečný běh famózní vytrvalkyně se blíží. Britská běžkyně Paula Radcliffová, držitelka světového rekordu se rozloučí v Londýně, kde v roce 2003 zaběhla maratón za 2:15:25.

 

Profimedia.cz

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

V jedenačtyřiceti bude mít poslední šanci překonat svůj rekord. Poté konec jména, které je synonymem dlouhých tratí. Stane se tak 26. dubna v britské metropoli.

„Jsme absolutně nadšení, že si Paula vybrala Londýn pro svůj poslední maratón. Víme, že britští fanoušci přijdou v hojném počtu, aby oslavili její mimořádnou kariéru," řekl pro The Guardian Hugh Brasher, ředitel závodu.

Paula Jane Radcliffová je mámou dvou dětí, narodila se 17. prosince 1973 v Northwich.

Z maratónské výhry se radovala třikrát v New Yorku, jednou v Chicagu, třikrát v Londýně a v roce 2005 se stala maratonskou mistryní světa. Čtyřikrát reprezentovala na olympijských hrách - Atlanta 1996, Sydney 2000, Athény 2004 a Peking 2008.

lik, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Odjinud

Filtr článků - Odjinud


Kalendář akcí

Kdykoliv květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2019 únor 2019 březen 2019 duben 2019 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce