Rubriky:

Odjinud

OBRAZEM: Virtuální běh v zemi Pána prstenů. To je Nový Zéland

30. ledna 2015 16:30 - Praha

Fascinující příroda, která vás ohromí, zasáhne, když se ocitnete v jejím nitru. Právě i scenérie Nového Zélandu mohou za úspěch Pána prstenů. Návštěva Severního a Jižního ostrova, které jsou vzdáleny dva tisíce kilometrů od Austrálie, nepatří mezi klasické destinace pro milióny Čechů. Přesto i tady se běhá.

 

Čenoslava a Eliška Kabelková

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

Naše redakce obdržela fotografie od českých cestovatelů, kteří projezdili oba ostrovy. Samozřejmě nezůstalo jen u rozjímání, došlo i na běžecké boty. Ale popravdě, nekončící krajina, která stále překvapuje, vás nedonutí ke špičkovým výkonům.

Můžete počítat kilometry po asfaltu, v dáli sledovat zasněžené hory, které se nepřibližují a přitom hodiny nikoho nepotkat. Trénink si můžete zkrátit po polní cestě, která vás dovede k majestátnímu majáku na břehu Jižního Pacifiku nebo Tasmanova moře.

Běhat ve vysoké trávě, překonat dravý potok a skončit za západu slunce na pláži, kde můžete zakončit celý den. Den, kdy se nepřestáváte kochat majestátním okolím, jež působí a dojímá.

Zaboření běžeckých bot do Nového Zélandu přináší další rozměr běžeckému sportu. Stačí jen zakoupit letenku.

Libor Kalous, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Odjinud

Filtr článků - Odjinud


Kalendář akcí

Kdykoliv květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2019 únor 2019 březen 2019 duben 2019 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce