Rubriky:

Odjinud

OBRAZEM: Okouzlen v zemi prskajícího tasmánského čerta

8. února 2015 17:25 - Praha

Třetí a konečný pohled na druhý konec světa, který jsme dostali od českých běžců-cestovatelů. Nová Kaledonie, Vanuatu, Nový Zéland. Nyní Tasmánie, která se nachází 250 kilometrů od jižního pobřeží Austrálie. Tasmánie, to je pro Čechy především tasmánský čert, či správněji ďábel medvědovitý.

 

Čenoslava a Eliška Kabelková

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

Nejdříve tropická sauna a dusno v sérii fotografií ostrovů Nové Kaledonie a Vanuatu, poté scenérie Nového Zélandu, které mohou za úspěch Pána prstenů. Vše návštěvy, které jsou tisíce kilometrů vzdáleny. Nyní Tasmánie, která z fotek přímo nevybízí k běhání, ale zdání klame.

Pokud se vyškrábete nad Hobart, hlavní město konstituční monarchie, zříte stovky ulic, parků, míst, kde se dá nazout a vyběhnout.

Tasmánie, překypující bujarou přírodou, za branami měst rozkvétá a nepřestává udivovat. Nekonečné louky, jež může vystřídat běh na pláži, do údolí, do kopců. A pokud nemáte představivost, stačí zapnout Pána prstenů... Film začíná.

Předchozí díly:

Nový Zéland

Nová Kaledonie, Vanuatu

Libor Kalous, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Odjinud

Filtr článků - Odjinud


Kalendář akcí

Kdykoliv květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2019 únor 2019 březen 2019 duben 2019 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce