Rubriky:

Odjinud

Extrémní verze triatlonu - jen pro vyvolené!

7. února 2015 08:57 - Praha

Před nedávnem se v Praze uskutečnil historicky první ročník opravdu zzz-zimního triatlonu - Kryathlon. Čtvrt kilometru plavání v ledové vodě Vltavy, dva a půl kilometru běhu a tři na běžkách. Podívejte se sami, zda byste si na to také troufli.

 

archiv P. Šlajse

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

Slunečné, avšak mrazivé ráno uvítalo ve Velké Chuchli pět desítek odvážlivců. Teplota vody ve Vltavě dosahuje závratných hodnot kolem 3 °C. Zájem sportovců byl mnohem větší, než se čekalo, a tak byli organizátoři nuceni registrace předčasně ukončit.

S novým zážitkem se nejlépe vyrovnal Petr Šlajs v barvách Salming. Vítěz byl zároveň i nejmladším účastníkem závodu. Na jeho čas 23:49 nestačil druhý triatlonista Pavel Mužíček. Třetí místo ukořistil zimní plavec Matěj Červený z 1. plaveckého klubu otužilců.

Mezi ženami protnula jako první cílovou pásku Radka Srbová z 1. PKO s velkým náskokem před Danou Zbořilovou a Gabrielou Ježkovou, obě TJ Haná.

Pro méně odvážné závodníky byla připravena zkrácená verze plavání v ledové vodě s 25 metry.

René Kujan, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Odjinud

Filtr článků - Odjinud


Kalendář akcí

Kdykoliv květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2019 únor 2019 březen 2019 duben 2019 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce