Rubriky:

Odjinud

Nedobrovolný závod. Lamy utekly a hodinu pobíhaly v ulicích

27. února 2015 13:47 - Praha

Pozor, běží lamy. Všichni pryč. Ale žádný výběh v zoologické zahradě. Tyhle dvě nepokojné krasavice vyběhly do plného provozu ve Phoenixu. Poprask v ulicích, který se dostal do celého světa přes sociální média a přinutil desítky lidí k nedobrovolnému popoběhnutí. Běhání může mít mnoho podob. A někdy donutí k pohybu i neběhajícího.

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

Velká bílá a malá černá. To jako poznávací znamení vetřelců, kteří se vydali proběhnout. Zvířata létala po chodnících, silnici a našli se odvážlivci, kteří je zastavovali auty i golfovými vozíky.

Nakonec se stal vítězem muž zákona, který zasáhl po zavolání na tísňovou linku. Poté si patrně vzpomněl na kovbojské mládí a statnou lamu přinutil k ukončení běhu. Podle poručíka Brandona lamy vyrazily mezi auta a zdržovaly provoz.

Nakonec museli tři lidé zpacifikovat dovádivého bílého tvora, který měl stále hodně sil. A to přesto, že celé toto běhací divadlo trvalo skoro hodinu. Patrně dobrý trénink.

Pokud toto představení viděly děti, těžko budou chtít do zoo, tam se zvířaty tolik legrace není.

lik, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Odjinud

Filtr článků - Odjinud


Kalendář akcí

Kdykoliv prosinec leden 2018 únor 2018 březen 2018 duben 2018 květen 2018 červen 2018 červenec 2018 srpen 2018 září 2018 říjen 2018 listopad 2018 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce