Rubriky:

Odjinud

Policista zastavil tisícihlavý dav krásou své tváře

28. března 2015 12:09 - Chongqing

Jedinému policistovi se podařilo zastavit průběh celého závodu, maratónu v čínském Chongqingu. Na vině byl jeho až příliš dobrý vzhled. Většina maratónských běžkyň se totiž u dozorujícího orgánu zastavila a dožadovala se společné fotografie.

 

Profimedia.cz

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

Běžkyně nebohé rameno spravedlnosti neprodyšně obstoupily a všechny se snažily dostat k němu co možná nejblíže. Zdálo se, že zcela zapomněly na svůj původní záměr, totiž doběhnout do cíle místního maratónu.

Později se ukázalo, že si policistu náruživé běžkyně spletly s jedním známým hercem z Hong Kongu. Situace se začala vymykat kontrole a pohledného oficíra museli z téměř smrtelného sevření veřejnosti vysvobodit kolegové s ne tak překrásnou lící.

Agenturní zprávy neuvádějí, zda bylo třeba použít proti rozvášněnému davu fanynek rovněž donucovací prostředky, elektrické paralyzéry, slzný plyn, obrněné transportéry či těžce vyzbrojené vrtulníky.

kü, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Odjinud

Filtr článků - Odjinud


Kalendář akcí

Kdykoliv květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2019 únor 2019 březen 2019 duben 2019 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce