Rubriky:

Odjinud

Tsunami rozpohybovalo postavu plnou tuku. Chyběla jen podprsenka

6. dubna 2015 17:09 - Praha

Je běhání a běhání. Někdo se pyšní elegantním stylem, další má v krvi rychlost, jiní pilují došlap a zaměřují se na dlouhé tratě přesahující deset kilometrů. Ale občas se také může zjevit běžecký přízrak, který se vymyká všem běžeckým příručkám.

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

Nemá stylové boty, navíc si vyběhnul v žabkách. Kraťasy vyměnil za tříčtvrteční kalhoty, triko nepotřebuje, ukázal se v celé své rozměrné kráse. A vůbec se nestyděl. Tento zaznamenaný pokus o běh, který byl navíc zpomalen, působí dojmem, že si autor musí ublížit.

Pokud někdo došel do takové obezity, není jeho tělo připravené pro takový pohyb, jak lze z těchto záběrů také vidět. Toto je běžecké tsunami.

Ale umělecký nádech tomuto chlapíkovi nechybí. Jeho pravý barokní malíček stylově směřuje nahoru. A pokud na jeho zápěstí nebyly hodinky, ale sporttester, tak naměřené hodnoty musely nejednomu lékaři vyrazit dech. Snad urostlý a prostorově nevyvážený běžec přežil.

lik, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Odjinud

Filtr článků - Odjinud


Kalendář akcí

Kdykoliv květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2019 únor 2019 březen 2019 duben 2019 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce