Rubriky:

Odjinud

Tohle nebylo chytré. Slavil předčasně a sok ho sfouknul jako svíčku

16. dubna 2015 08:59 - Praha

Zápas končí v poslední sekundě, závod po protnutí cíle. Jasná věc. Ale ne každý na toto v euforii vždy pamatuje. Francouz Tanguy Pepiot slavil, mával divákům v cílové rovince, ale kde se vzal, tu se vzal soupeř, který ho sfoukl jako svíčku. Výhru bral Meron Simon.

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

Více než tři tisíce lidí vidělo toto překvapivé představení pří závodu amerických univerzit. Sto metrů před cílem Pepiot zpomalil, už se viděl s výhrou v kapse.

Fanoušci řvali, aby upozornili, varovali, že jeho vítězství je ohroženo. Výstraha přišla pozdě, než se vzpamatoval, byl v cíli jako druhý. Simon zaběhl čas 8:57, 86 a překonal svůj odobní rekord o patnáct sekund.

„Myslel jsem, že je daleko, pak jsem slyšel, že lidi blázní. Řekl jsem si, že asi neví, že jsem za ním. Dal jsem do toho všechno," citoval překvapivého vítěze Dailymail.

On vyhrál, přesto ale šel utěšovat poraženého, který na tuto porážku patrně nikdy nezapomene. „Tohle se mi stalo poprvé, ujišťuju vás, že to bylo naposledy. Slyšel jsem křik, byl jsem překvapený, podíval jsem se na obrazovku a říkal si, někdo se blíží," dodal zklamaný Francouz po akci, která proběhla v americkém Eugene. Než si dal všech pět dohromady, bylo pro tentokrát pozdě.

lik, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Odjinud

Filtr článků - Odjinud


Kalendář akcí

Kdykoliv říjen listopad prosinec leden 2017 únor 2017 březen 2017 duben 2017 květen 2017 červen 2017 červenec 2017 srpen 2017 září 2017 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj Slovensko Polsko
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce