Rubriky:

Odjinud

Bitva jako z jiného století. Masa lidí zažívala jeden z nejtěžších a nejšpinavějších dnů

1. února 2016 16:39 - Praha

Wolverhampton v anglickém hrabství West Midlands zažil v neděli boj běžců s překážkami i zimou. Bitvy ve vodě, nad ohněm, v bahně, na sítích. Když se dá pohybu masa lidí, po pár minutách si připadáte jako v jiném století, vítejte ve středověku. Takový byl Tough Guy 2016 - Drsňák 2016.

Reuters

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

Tisíce závodníků se sešlo v neděli na farmě poblíž anglického města Wolverhampton, ale nešlo o nedělní bohoslužbu, přišli si zažít jeden z nejtěžších a nejšpinavějších dnů svého pozemského života.

Trasa o délce patnácti kilometrů, kde odvážlivci museli překonat i svislou stěnu, podvodní tunel Anakondu, betonové nástrahy, ale také nastražené elektrické dráty.

Tato událost se poprvé uskutečnila v roce 1987. Popularita je tak veliká, že se jí účastní lidé z celého světa. Nicméně, každý rok stovky lidí závod nedokončí. Prostě nemají na to.

Letošní bitvu opanoval dvaadvacetiletý Conor Hancock, který loni neuspěl, ale měl zkušenosti, toho také využil. „Věděl jsem, co čekávat, miloval jsem to, bylo to opravdu dobrý," radoval se muž ze Sheffieldu, který výhru věnuje na charitu.

lik, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Odjinud

Filtr článků - Odjinud


Kalendář akcí

Kdykoliv květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2019 únor 2019 březen 2019 duben 2019 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce