Rubriky:

Odjinud

Pivní atletka s láskou ke skotské opět šokuje

9. března 2016 09:21 - Boston

O Elviře Montesové, babičce s věkem 82 let jste už mohli ledacos zaslechnout. Americká babička zaujala v poslední době třeba svým výkonem na pivní míli, závodu v běhu na 1602 metrů s průběžným pitím čtyř lahví piva. Nejenže v této disciplíně vytvořila velmi dobrý čas, byla také nejstarší účastnicí závodu vůbec.

 

facebook Hooters

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

Možná si i vzpomenete i na to, že seniorčinou vášní vůbec není pivo, ale skotská whisky. Po velkém přemáhání při pivní míli, kde musela zdolat čtyři KCCO Gold Lagers, si se svou dcerou ‒ rovněž účastnicí závodů ‒ zašla do známé restaurace a sportovního baru Hooters na kuřecí křidélka a sklenici pořádného pití, oblíbené whisky.

ČTĚTE TAKÉ: Češi opět dostali na frak. Americká babička přepije je i svoje děti

Příběh ženy se dostal až k vedení společnosti vlastnící řetězec známých restaurací se svůdně a spoře oděnými servírkami. Zaujal natolik, že se firma rozhodla zařídit pro tuto postarší dámu ještě jednu oslavu. Tentokráte pořádnou, k 82. narozeninám a ve velkém stylu ‒ spot natočený na oslavě dnes koluje po internetu jako reklama Hooters.

Firma vzala svůj reklamní slogan "Hooters Makes You Happy" (H. vám dělá radost) doslova. A udělala velkou radost paní Montesové i její dceři Renée, kterou maminka v důchodovém věku na pivní míli hravě předběhla (a přepila).

Elvira Montesová začala běhat až ve věku 60 let a za posledních deset let dokázala dvakrát vyhrát svou kategorii v pětikilometrovém závodu Bostonské atletické asociace. Tak vidíte, můžete být také slavní. Stačí jen začít běhat a mít v oblibě tradiční skotský alkoholický nápoj.

kü, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Odjinud

Filtr článků - Odjinud


Kalendář akcí

Kdykoliv březen duben květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2020 únor 2020 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce