Rubriky:

Odjinud

Pivní atletka s láskou ke skotské opět šokuje

9. března 2016 09:21 - Boston

O Elviře Montesové, babičce s věkem 82 let jste už mohli ledacos zaslechnout. Americká babička zaujala v poslední době třeba svým výkonem na pivní míli, závodu v běhu na 1602 metrů s průběžným pitím čtyř lahví piva. Nejenže v této disciplíně vytvořila velmi dobrý čas, byla také nejstarší účastnicí závodu vůbec.

 

facebook Hooters

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

Možná si i vzpomenete i na to, že seniorčinou vášní vůbec není pivo, ale skotská whisky. Po velkém přemáhání při pivní míli, kde musela zdolat čtyři KCCO Gold Lagers, si se svou dcerou ‒ rovněž účastnicí závodů ‒ zašla do známé restaurace a sportovního baru Hooters na kuřecí křidélka a sklenici pořádného pití, oblíbené whisky.

ČTĚTE TAKÉ: Češi opět dostali na frak. Americká babička přepije je i svoje děti

Příběh ženy se dostal až k vedení společnosti vlastnící řetězec známých restaurací se svůdně a spoře oděnými servírkami. Zaujal natolik, že se firma rozhodla zařídit pro tuto postarší dámu ještě jednu oslavu. Tentokráte pořádnou, k 82. narozeninám a ve velkém stylu ‒ spot natočený na oslavě dnes koluje po internetu jako reklama Hooters.

Firma vzala svůj reklamní slogan "Hooters Makes You Happy" (H. vám dělá radost) doslova. A udělala velkou radost paní Montesové i její dceři Renée, kterou maminka v důchodovém věku na pivní míli hravě předběhla (a přepila).

Elvira Montesová začala běhat až ve věku 60 let a za posledních deset let dokázala dvakrát vyhrát svou kategorii v pětikilometrovém závodu Bostonské atletické asociace. Tak vidíte, můžete být také slavní. Stačí jen začít běhat a mít v oblibě tradiční skotský alkoholický nápoj.

kü, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Odjinud

Filtr článků - Odjinud


Kalendář akcí

Kdykoliv leden únor březen duben květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce