Rubriky:

Odjinud

Chcete tyhle luxusní tenisky? Připravte si sto miliónů

1. června 2016 09:01 - New York

Je možné, že někdo z nás nechce za své nové sportovní boty vydat více než dva tisíce korun. Je možné, že jsou u nás tací, co si někdy koupí obuv třeba i za deset tisíc korun. A teď si představte, že se našel kupec i pro pár tenisek za bratru deset miliónů. Jak ty musejí vypadat! Umí samy chodit? Může majitel pomocí nich ovládat vzdálené vesmírné koráby?

 

facebook Bicionnyc

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

Nejdražší a nejluxusnější sportovní boty světa našly svého kupce. Na charitativní aukci v New Yorku za ně zájemce dal čtyři milióny dolarů, částku, již u nás dokáží vydělat jen ti nejschopnější privatizační či dotační mágové.

PODÍVEJTE SE TAKÉ: Nejdražší sportovní logo světa nakreslila studentka za 35 dolarů

Pár botek navrhla a vyrobila luxusní značka Bicion, zakázkovou úpravu má na svědomí Mache Customs. Tenisky jsou pokryty stovkami bílých diamantů a safírů zasazených do zlata. Dokonce i visačka, kterou jinak obvykle hází kupec před prvním použitím do koše, je z nejryzejšího zlata.

Výtěžek aukce byl věnován charitativní organizaci Soles4Souls, která za dobu své existence od roku 2006 rozdala přímo těm nejpotřebnějším 26 miliónů párů bot ve stovce zemí po celém světě.

kü, Sport.cz

Kolik jste ochotni dát za nové sportovní boty?

Zrušit


Časová osa: Odjinud

Filtr článků - Odjinud


Kalendář akcí

Kdykoliv květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2019 únor 2019 březen 2019 duben 2019 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce