Rubriky:

Odjinud

Běhání mezi jamkami. Odstartujte prázdniny na golfovém hřišti

30. června 2016 07:03 - Praha

Příležitost, která nepřichází každý den. Už jste běhali mezi jamkami? Odstartujte prázdniny na golfovém hřišti v Praze. Nemusíte mít rádi golf, ale můžete se po střiženém pažitu proběhnout. A to už 2. července. Motolské jamky na vás čekají. Romantický start prázdnin, kde se kulisami statnou i obrázky malíře Tomáše Bíma. Takový bude čtvrtý díl Kilpi Trail Running Cupu, seriálu běhů v terénu.

 

ktrc.cz

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

Hlavním lákadlem bude jistě běh na upraveném povrchu. Už tradiční závod se v pátém ročníku přesunul z podzimního termínu a stává se veřejnou generálkou na říjnové mistrovství republiky v krosu. Dvoukilometrový okruh vede nahoru a dolů po areálu v Motole, část míří na stezku přilehlého lesíka.

Hlavní trať měří osm kilometrů, kratší je poloviční. Závod je také součástí Pražského běžeckého poháru. Rekordy závodu drží Milan Kocourek (25:19) z předloňska a Eva Nývltová Vrabcová (28:18) z loňska, kdy vyhrál nejnabitější závod sezóny mezi muži Robert Krupička. „Nádherné proběhnutí," pochvalovala si lyžařka a nyní také atletická reprezentantka v půlmaratónu a maratónu, která se nyní připravuje na olympijské Rio.

Motolské jamky 2. 7. 2016
Závod na 8 km:
4 okruhy, 250 m převýšení
Závod na 4 km:
2 okruhy, 125 m převýšení
Závod dvojic na 8km:
V závodě můžete startovat společně, časy se sčítají
Časový program:
10:00 Otevření startovní kanceláře
13:15 start běhu na 4 000 metrů
14:00 start běhu na 8 000 metrů

Vzhledem k nevšednímu prostředí museli organizátoři navýšit kapacitu startovních čísel. Na trati se sejdou silničáři s vrchaři, i těmi, kteří prostě mají rádi cross. Běhat v plné sezóně na svěžím golfovém trávníčku je jedinečný zážitek. Trochu představivosti a ocitnete se mezi greeny někde na Britských ostrovech.

Pokud nejste z Prahy a budete řešit dopravu, na místo nemusíte autem, ale přiveze vás i tramvaj číslo 9 a 10 na zastávku Vozovna Motol na ulici Plzeňská přímo pod golfovým hřištěm. Nebo můžete využít také autobusy 168, 174 a 184 na zastávku Šafránkova, odkud se dá projít směrem dolů z ulice Bucharova. Dobrý běh!

lik, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Odjinud

Filtr článků - Odjinud


Kalendář akcí

Kdykoliv květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2019 únor 2019 březen 2019 duben 2019 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce