Rubriky:

Odjinud

Jágr motivuje mládežníky. Založí nové Čapí hnízdo?

15. července 2016 09:00 - Praha

Už minulý týden probleskla informace, že si děti mohou poměřit síly s jedním z našich nejlepších sportovců - s Jaromírem Jágrem. Držitel už dvanácté Zlaté hokejky pro nejlepšího tuzemského hráče vyzývá na souboj děti ve věku od šesti do jedenácti let. Jak dopadne klání v disciplínách, které ani pro Jágra nejsou úplně typické?

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

První z výzev je o čápech. Přesněji o postoji čápa. Že to není žádná legrace, je vidět i na  útočníkovi Floridy. Jisté šance pro děti, které se svým počinem snaží legendární sportovec přivést k pohybu, by tak přeci jen mohly existovat. Mládežníci zachytí svůj nejlepší výkon na video, které poslouží jako registrace do soutěže o účast na sportovním dni. Tam už poměří síly přímo s Jaromírem.

Akce probíhá ve dnech 29., 30. a 31. srpna v Praze. Ovšem termín pro nahrání videa je už jen do středy 20. 7. 2016. Zaregistrujte vaše děti a dopřejte jim radost z pohybu okořeněnou o hvězdného parťáka! Stačí vyplnit formulář a zaslat video na www.sportvokoli.cz/soutez.

Na videu by mělo být zachyceno dítě napodobující „postoj čápa" dle instruktážního videa s Jaromírem Jágrem. Ty nejoriginálnější pak vybere odborná porota.

Termín pro nahrání videa je do středy 20. 7. 2016.

Hvězdný hokejista se snaží motivovat svým příkladem ostatní už od nejútlejšího věku. V ekonomicky vyspělých zemích představují nedostatek pohybu, obezita a další přidružená civilizační chronická onemocnění ve svých konečných důsledcích příčinu většiny úmrtí. Dle českého Státního zdravotního ústavu se dnes už nadváha týká více jak 50 % všech obyvatel naší republiky.

kü, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Odjinud

Filtr článků - Odjinud


Kalendář akcí

Kdykoliv listopad prosinec leden 2019 únor 2019 březen 2019 duben 2019 květen 2019 červen 2019 červenec 2019 srpen 2019 září 2019 říjen 2019 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce