Rubriky:

Odjinud

Pokémoni ohrozili mezinárodní závod

3. září 2016 08:28 - Düsseldorf

Jedno z míst, které pravidelně a v hojném množství navštěvují lovci pokémonů, a zřejmě i samotné virtuální příšerky, leží přímo na trase mezinárodního maratónu v německém Düsseldorfu. Hlavní město spolkové země Severní Porýní-Vestfálsko chystalo už 29. ročník svých závodů Kö-Lauf, když narazilo na téměř neřešitelný problém – pokémony.

 

Profimedia.cz

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

Organizátoři závodů měli velice těžkou úlohu. Jedno z nejoblíbenějších míst lovců pokémonů celého Německa se nachází právě na trati jejich běhů. Jde o most Girardet-Brücke. A bylo velice obtížné vysvětlit příznivcům honění se za virtuálními japonskými příšerkami, kteří se na místo začali stahovat po stovkách, že tudy dnes pro ně cesta nevede.

ČTĚTE TAKÉ: Shodit hromadu kil? Žádný problém, pomůžou pokémoni

Most bude potřebovat asi tisícovka běžců závodící zrovna na půlmaratónské trati. Ještě chvilku před tím, než na most zabočili nejrychlejší běžci na čele, měla velká skupina organizátorů plné ruce práce. Musela doslova uspořádat lov na lovce pokémonů, aby cesta byla skutečně volná. Ihned po ukončení sportovní akce pohltili most opět davy příšerekchtivých mládežníků. Doufejme, že pokémoni budou dávno všichni pochytaní, než se bude schylovat k dalšímu mezinárodnímu maratónu u nás v Praze.

kü, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Odjinud

Filtr článků - Odjinud


Kalendář akcí

Kdykoliv květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2019 únor 2019 březen 2019 duben 2019 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce