Rubriky:

Odjinud

Tomu se říká špatný den. Univerzitní tým sejmul zloděje při činu

3. října 2016 09:03 - Saint Paul

Členové týmu cross-country z University of Arizona se chystali opustit hotel a odcestovat na další závody. Jeden nenechavec se ovšem rozhodl, že si odnese část jejich výbavy a znepříjemní jim tak povedený začátek dne. Měl se však asi lépe podívat, koho se snaží okrást. Nestačilo, že měl před svými pronásledovateli určitý náskok, vysportovaní studenti, navíc běžci, zloděje dostihli, srazili k zemi a po příjezdu policie předali do rukou zákona.

 

Profimedia.cz

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

Že není radno zahrávat si se sportovci, se přesvědčil jeden zloděj z Minnesoty. V jednom ze zdejších hotelů v poklidu snídal univerzitní tým, když měl už všechny své věci zabalené a chystal se odjet na další závody. Jeden z týmu byl však poněkud pomalejší, balil až na poslední chvíli, a tak mohl zahlédnout podezřelého muže, jak vybíhá z pokoje týmových kolegů a cosi z jejich majetku si odnáší s sebou.

ČTĚTE TAKÉ: Ukradli tretry Usaina Bolta, nejrychlejšího muže planety

V uších sportovce jako by zazněl výstřel ze startovní pistole a diváci na stadiónu vybuchli v bouři ovací. Střemhlav se pustil do pronásledování kriminálníka. Ostatní z týmu uviděli od snídaně v hotelové restauraci divokou honičku a okamžitě se rozběhli odvážlivci na pomoc. Společnými silami zloděje dostihli a zadrželi až do příjezdu policie.

Kdyby si kriminální živel lépe prostudoval americké tabulky, zjistil by, že se snaží utéct třeba muži s osmistovkou za minutu čtyřicet sedm. Proti týmu vysoce trénovaných studentů neměl nenechavý poberta nejmenší šanci. Jeho špatný den měl také třešničku na dortu: většina sportovců byla v době loupeže převlečena a obuta v závodním vybavení. Snad bude mít nešťastník ve vězení alespoň běhací pás, aby se mohl ještě více ujistit ve svých zkušenostech, že před profesionály pro něj není úniku.

kü, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Odjinud

Filtr článků - Odjinud


Kalendář akcí

Kdykoliv květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2019 únor 2019 březen 2019 duben 2019 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce