Rubriky:

Odjinud

Spiderman zhatil naděje na vítězství

23. února 2017 08:41 - Londýn

Irského běžce napadl Spiderman! O obrovské smůle může hovořit Aengus Meldon běžící na jednom z atletických mítinků kvalifikaci na 800 metrů. Jasného favorita sestřelilo z první pozice gumové vlákno, jehož přesnost jednoznačně ukazuje na oblíbeného superhrdinu komiksů a hollywoodských trháků. Je to až k nevíře, co všechno se může odehrát na atletickém oválu.

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

„Pane bože! Tohle jsem v atletice ještě nikdy neviděl!" „Napadl ho Spiderman! Jako by ho spoutal Spiderman, který na něj něco hodil! Určitě si to pusťte ještě jednou, je to velká legrace!" I takovéto věty jste mohli zaslechnout z komentátorských kabin v čase inkriminovaného sportovního klání.

PUSŤTE SI TAKÉ: Srna brutálně sestřelila účastníka cross-country

Na posledních sto metrech jasného favorita sestřelila jakási gumová anakonda (používaná skokany o tyči), která se mu nejprve omotala kolem krku, a když se její oběť bránila, sesunula se alespoň k jeho kotníkům, kde mu úspěšně zkrátila krok, doslova svázala nohy k sobě a zhatila jeho v očích mnohých již tak reálné a jisté vítězství.

Smůlu ovšem běžec nesl statečně. Zatímco našinec by pěnil vzteky a vyhrožoval dopisy adresovanými prezidentské kanceláři, Aengus byl vcelku klidný a věcně diskutoval s pořadateli. Jeho pozdější vítězství ‒ byl mu umožněn volný postup do finále ‒ přeci jen neznamenalo konec smůly. Aengusovi se nepodařilo navázat na skvělé vyladění formy v semifinále a skončil nakonec až na osmém místě.

kü, Sport.cz

Byla to podle vás legrace, nebo neuvěřitelný šlendrián organizátorů?

Zrušit


Časová osa: Odjinud

Filtr článků - Odjinud


Kalendář akcí

Kdykoliv červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2019 únor 2019 březen 2019 duben 2019 květen 2019 červen 2019 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce