Rubriky:

Odjinud

Snubní prsten místo medaile? I to se může stát

23. srpna 2017 08:33 - Vancouver

Z půlmaratonu si většina lidí odnáší bolavé nohy, zpocená trika, účastnické medaile a možná i nějaký ten puchýř. V Severní Americe ovšem může být leccos jinak. Ze zcela vyprodaného půlmaratonu SeaWheeze Half-Marathon v kanadském Vancouveru si hned dvě ženy odnesly i blyštivé prsteny s démanty. Jejich spoluběžci je totiž přímo na závodech požádali o ruku.

 

Profimedia.cz

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

Uběhnout přes 21 kilometrů, to už jednomu pořádně zahýbe s hladinou některých hormonů v krvi a zvedne náladu. Počin, kterého byl svědkem SeaWheeze Half ale nese stopy předem připravovaného činu. A snad i předem dobře promyšleného.

Česká láska jako z pohádky se zrodila na stupních vítězů

Na fotkách z půlmaratonského víkendu se neblýskaly pouze medaile a zářivé úsměvy vítězů, ale i opravdové zlato a drahé kameny. Hned na cílové čáře, před zraky stovek dalších účastníků závodů požádal Matt Rhodes svoji vyvolenou dívku o ruku. Někdo by mohl říci, že jsou v Kanadě i lepší místa k vyslovení naléhavé otázky: „Vezmeš si mě?", než je Coal Harbour (Uhelný přístav) v průmyslové části města, kde závod končil. Snoubenci ovšem byli evidentně jiného názoru.

Je až neuvěřitelné, že velmi podobný nápad se odehrál i v hlavě jiného běžce, který se směrem ke své budoucí choti jasně vyslovil. Se žádostmi o ruku se mezi kanadskými půlmaratonci zřejmě roztrhl pytel. Mezi 10 000 účastníků se našly hned dva čerstvě snoubenecké páry. Kolika se jich dočkáme na maratonu v Praze?

kü, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Odjinud

Filtr článků - Odjinud


Kalendář akcí

Kdykoliv listopad prosinec leden 2018 únor 2018 březen 2018 duben 2018 květen 2018 červen 2018 červenec 2018 srpen 2018 září 2018 říjen 2018 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce