Rubriky:

Odjinud

Amerika řeší sportovní „Šílené kadidlo“. Sociální sítě třeští

23. září 2017 19:53 - Denver

„Šílené kadidlo“ je opravdu velmi eufemistický pokus o překlad přezdívky jedné velmi excentrické sportovkyně, která v současné době nadzvedává žluč i žaludky po celé Americe. Doposud neidentifikovaná běžkyně se z neznámých důvodů rozhodla znečišťovat trávník před domem nic netušící rodiny s malými dětmi pravidelným vykonáváním své velké potřeby.

 

Profimedia.cz

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

Většinou přiběhne takříkajíc odnikud, vykoná své nechutné dílo a opět mizí neznámo kam. Děje se tak již osmým týdnem. A ačkoli už byla žena několikrát zahlédnuta, identifikovat nebo dokonce zadržet se ji zatím nepodařilo.

Dostala se do skupiny šílených žen. Je spokojená

Rodina Buddeových je naprosto zoufalá. Už prvního incidentu byly svědky jejich malé děti. Paní Buddeová na svůj plot ihned umístila cedulku s naléhavou prosbou „Prosím, zapřísahám tě, už dost!", nebylo to však vůbec nic platné. Tajemná běžkyně s postranními úmysly dostala v amerických médiích přezdívku „The Mad Pooper". A lidé na sociálních sítích se okamžitě případu chytli a na celou situaci vzniklo mnoho narážek a vtipů.

Jen rodina Buddeových zůstává zcela bezradná. Už se také obrátila na policii a dotyčné ženě hrozí po dopadení obvinění z odhalování na veřejnosti a veřejné defekace. „V okolí je mnoho veřejných záchodků, jsou v místním parku nebo na benzínové pumpě, všechno jen jeden blok odsud. Tohle musí být záměrné," svěřila se zoufalá matka rodiny místní televizní stanici.

Na sociálních sítích se začaly kromě jiného objevovat i pokusy o pomoc rodině. Například jeden z uživatelů twitteru nabízí šílené ženě toaletní papír na celý rok zdarma, pokud půjde do sebe a přestane rodinu tímto ohavným způsobem terorizovat.

kü, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Odjinud

Filtr článků - Odjinud


Kalendář akcí

Kdykoliv listopad prosinec leden 2019 únor 2019 březen 2019 duben 2019 květen 2019 červen 2019 červenec 2019 srpen 2019 září 2019 říjen 2019 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce