Rubriky:

Odjinud

Tuniský ministr zdravotnictví zemřel na běžecké akci

12. října 2017 09:20 - Tunis

Tuniský ministr zdravotnictví zemřel na infarkt krátce poté, co absolvoval charitativní běh na pomoc postiženým rakovinou. Svůj úřad zastával teprve necelý měsíc.

 

Profimedia.cz

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

Slim Chaker byl 56letým politikem, který ‒ jak upozorňuje BBC ‒ nastoupil do čela úřadu teprve minulý měsíc. Ministerský předseda Tunisu Youssef Chahed vyjádřil svůj velký smutek a soustrast také slovy, že v osobě Slima Chakera ztratil bratra a kolegu, který skonal při vykonávání skutků ve prospěch humanity.

Můžou vás tu klidně zbít! Politické třenice vrhly stín na horské závody v Kamerunu

Událostí, při níž v neděli k tragickému vývoji došlo, byl městský maraton v přímořském městě Nabeul. Prostředky získávané v rámci této akce putují na financování kliniky pro děti zasažené rakovinou.

Novopečený ministr zdravotnictví se účastnil 500metrového charitativního běhu a poté pronesl krátkou řeč. Během ní se mu udělalo nevolno a později byl převezen do vojenské nemocnice v hlavním městě. Lékařům se ovšem nepodařilo jeho stav stabilizovat a ministr krátce nato zemřel.

kü, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Odjinud

Filtr článků - Odjinud


Kalendář akcí

Kdykoliv prosinec leden 2019 únor 2019 březen 2019 duben 2019 květen 2019 červen 2019 červenec 2019 srpen 2019 září 2019 říjen 2019 listopad 2019 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce