Rubriky:

Odjinud

Nechutná zábava sportovců se odehrává v toi-toikách

16. října 2017 08:39 - New York

Amerika je zemí neomezených možností. To už jsme viděli mockrát. Je také domovem nejobskurnějších soutěží, závodů a výzev. Pamatujete si ještě na Ice Bucket Challenge? Nesmyslnou věc, která původně měla pomoci charitě a do níž měli potřebu zapojit se snad úplně všichni? Tak teď si odmyslete tu charitu, kolečko nesmyslnosti otočte na maximum a všechno to zavřete do přenosného záchodku.

 

Profimedia.cz

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

Převážně na vytrvaleckých závodech v Severní Americe, ale třeba i v Británii se nám rozmohl takový nešvar: Poblouznění běžci zkoušejí, kolik jedinců je možné vecpat do jedné jediné budky mobilní toalety. Není zcela jasné, zda tak činí před nebo po závodech, takže se ani nelze s jistotou vyjádřit, jak pokleslá, nechutná a nehygienická zábava to vlastně je. Naší redakci se dále nepodařilo zjistit ani to, zda si po opuštění veřejné toalety všichni umyli ruce.

Jak to nepodělat aneb Mobilní toalety jsou nejhorší vizitkou běžců

Provozovatelé nájemních stanic úlevy asi nebudou mít radost z jejich poškozování, které je na některých videích patrné. Diskutabilní je také přínos pro samotné účastníky a kontrolor bezpečnosti z vašeho pracoviště by jistě dokázal najít možnosti, jak se lidé při této „výzvě" mohou zranit. Vezměte v potaz třeba kluzkou podlahu nebo případný pád nešťastnice či nešťastníka do, ehm... rezervoáru mobilní toalety.

Neoficiální rekord zatím tvoří výkon 41 jedinců najednou na jednom záchodě. Evidentně platí, že čím větší toi-toiku si objednáte, tím víc osob do ní můžete namačkat. Sami doma to však raději nezkoušejte!

Amerika řeší sportovní „Šílené kadidlo". Sociální sítě třeští

Nová soutěž se jmenuje Porta Potty Challenge a když si hashtag #PortaPottyChallenge zadáte na sociálních sítích, zřejmě zažijete nejeden vtipný večer. Otázkou zůstává jak vznik této obskurnosti, tak také její smysl nebo účel. Nad slunko jasnější je ovšem fakt, že se jedná o zcela nový společenský fenomén, který už si vydobyl své místo mezi zcela seriózními zprávami třeba i na BBC.

kü, Sport.cz

Přemýšlíte o svém zapojení do této výzvy?

Zrušit


Časová osa: Odjinud

Filtr článků - Odjinud


Kalendář akcí

Kdykoliv listopad prosinec leden 2019 únor 2019 březen 2019 duben 2019 květen 2019 červen 2019 červenec 2019 srpen 2019 září 2019 říjen 2019 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce