Rubriky:

Odjinud

Neskutečné! Na extrémních vertikálních závodech padaly další rekordy

28. října 2017 07:55 - Šanghaj

Osmá etapa světové série běhu do schodů Vertical World Circuit přinesla nečekané výsledky. Jak v mužské, tak v ženské kategorii překvapivě zvítězili šampioni minulého ročníku poté, co překonali své vlastní rekordní výsledky. Podívejte se, s jakou lehkostí to dokázali!

Video již není dostupné

sntv

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

Nejnovější podnik celé série se odehrával v čínské Šanghaji, kde dominantní mrakodrap Sun Hung Kai Properties poskytl celkem šestnácti stovkám účastníků z celého světa hned 1460 schodů k překonání. Vítězství si stejně jako loni odnesl Mark Bourne z Austrálie, když 54 pater obří budovy překonal za 7 minut 44 vteřin. Svůj vlastní rekordní loňský čas tak vylepšil o dvě vteřiny.

Jen pro výjimečné. Tohle nikdy bez tréninku nezkoušejte

Ještě větší skok se podařil vítězce ženské kategorie Suzy Walshamové, rovněž z Austrálie. Ta nekonečnou spirálu stupňů zvládla za 9 minut a 8 vteřin, přičemž se oproti loňsku dokázala zlepšit hned o sedm vteřin.

Celá série vertikálních závodů vyvrcholí na začátku prosince v Hongkongu na schodištích budovy Mezinárodního obchodního centra Hong Kong International Commerce Centre. Do celkové klasifikace se zařadí všichni, kdo se zúčastnili alespoň pěti z celkem deseti závodů, přičemž grand finale v Hongkongu je bodováno +20 %.

kü, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Odjinud

Filtr článků - Odjinud


Kalendář akcí

Kdykoliv leden únor březen duben květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Kraj Vysočina
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce