Rubriky:

Odjinud

Opatrnost je při nočních bězích na místě. Němka byla brutálně napadena v parku

3. listopadu 2017 07:58 - Bottrop

Že může být běhání velice nebezpečný sport, se nedávno přesvědčila mladá joggerka v německém Bottropu na západě země. Nechtěné setkání se skupinou neznámých mladých mužů ji málem stálo život. Náhodní kolemjdoucí ji těžce zraněnou nalezli v parku a včasný příjezd sanitky znamenal pro napadenou záchranu v poslední chvíli.

 

Profimedia.cz

Mladá jednadvacetiletá žena německé národnosti se kolem půl dvanácté v noci věnovala v městském parku v městě Bottrop v Porýní-Vestfálsku svému běžeckému koníčku a doháněla denní tréninkové penzum. Bohužel pro ni měla při běhu na uších sluchátka, takže zprvu nezaznamenala blížící se skupinu šesti až sedmi mladých mužů. Na úhybný manévr nezbyl čas.

Rossi sedí v chládku. Nejdřív byl za hrdinu, teď je z něj podvodník a násilník

Muži dívku k její velké hrůze obstoupili a bez jakýchkoli zábran na ni zaútočili pěstmi a kopanci. Nestačilo jim ani, když žena pod tíhou ran klesla na zem. Přinutili ji, aby opět vstala, a v brutálním útoku pokračovali. Přesný motiv skupiny není znám. Policie vylučuje jak sexuální, tak i loupežný motiv. Dívka nebyla sexuálně napadena a z několika málo jejích věcí, které měla při tréninku u sebe, se nic neztratilo.

Poté co napadená upadla do bezvědomí a přestala se hýbat, skupina mužů uprchla. Naštěstí pro dívku byla nedlouho poté objevena náhodnými kolemjdoucími, kteří těžce zraněné ženě zavolali záchranku. Policie útočníky doposud nevypátrala. K dispozici však prý má detailní popis jednoho z nich. Všichni měli být ve věku zhruba 18 let.

kü, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Odjinud

Filtr článků - Odjinud


Kalendář akcí

Kdykoliv duben květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2020 únor 2020 březen 2020 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce