Rubriky:

Odjinud

Odběhl si na kávu, aby vylepšil svou finanční situaci

27. prosince 2017 08:41 - Salem

Předvánoční čas si pro své rejdy zvolil i jistý poberta v americkém Oregonu, který se rozhodl vytěžit ze svého běžeckého tréninku maximum. Za své cíle si překvapivě zvolil stánky nabízející kávu. Při přepadeních se maskoval nejen sportovním úborem, ale i „sportovním“ chováním. Bylo jeho cílem získat dostatek finančních prostředků na zakoupení dárků k Vánocům?

 

Profimedia.cz

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

Pozitivní efekty běhu jsou už dlouho a stále lépe a podrobněji dokumentované. Psychická pohoda, odolný kardiovaskulární systém, posílení imunity, pevnější kosti a klouby... a tak by se dalo dlouho pokračovat. Přesto jistý jedinec v Americe našel ještě další způsob, jak – minimálně sám pro sebe – benefity pravidelného běhání ještě rozšířit. Svým běháním začal „vydělávat", aniž by útočil na první pozice na závodech s vysokými finančními odměnami pro vítěze.

Ukradli tretry Usaina Bolta, nejrychlejšího muže planety

Jen za posledních pár dní v tomto roce má na svém kontě neznámý sportovní zloděj dva stánky s kávou. Modus operandi byl vždy stejný. Muž vypadající jako vyznavač běhu přibíhá ke stánku a stále ještě v poklusu na místě přinutí obsluhu vydat peníze z pokladny, načež se opět rozbíhá a mizí i s tržbami v dáli.

Another Coffee Stand Hit Coffee stands continue to be targeted as we had Black Rock Coffee on Biddle Road struck...

Zveřejnil(a) Medford Police dne 21. prosinec 2017

Medfort Police pátrá, radí, informuje

Policie stále ještě pátrá po muži zhruba 180 centimetrů vysokém, asi 80 kilogramů vážícím, štíhlé sportovní postavy. Muž měl zřejmě i krapet smyslu pro humor, protože svůj joggingový úbor sestávající z oranžového běžeckého trika s dlouhými rukávy a dlouhých elasťáků doplněných o běžecké trenky v předvánočním čase vyzdobil také červeno-bílou čapkou Santa Clause. Aby svědkům ztížil svou identifikaci, opatřil si přes obličej ještě lyžařskou masku.

Policie zatím neuvedla, k jakému obnosu tímto způsobem tento anti-Ježíšek přišel, ani jakým způsobem přesně přinutil obsluhu stánku k vydání hotovosti. Agenturní zprávy totiž uvádějí, že nebyla použita žádná zbraň. Zřejmě má loupeživý běžec kromě jiného i dobré přesvědčovací schopnosti.

kü, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Odjinud

Filtr článků - Odjinud


Kalendář akcí

Kdykoliv leden únor březen duben květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Kraj Vysočina
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce