Rubriky:

Odjinud

Vražda kvůli telefonu? Sprinter z přestřelky utekl nezraněn

25. ledna 2018 09:50 - Kingston

Člen britského reprezentačního atletického týmu Zharnel Hughes se ocitl pod palbou, když zloději odmítl vydat svůj mobilní telefon. Svým hbitým nohám nejspíš vděčí za to, že vyvázl živý. Běžel doslova a do písmene o život. Po incidentu zůstal otřesený, avšak nezraněný.

 

Profimedia.cz

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

Britská sprinterská hvězda zrovna trénovala na Jamajce, když málem přišla o život. Nečekaný incident nabral rychlý a vražedný spád. „Zrovna jsem si obouval boty a seděl na okraji otevřeného kufru auta, když přišel ten chlápek a namířil mi hlaveň pistole do obličeje. Řekl, ať mu dám telefon, já zdrhal a on po mě začal střílet," vylíčil atlet adrenalinové okamžiky novinářům.

V USA někdo vraždí mladé běžkyně. Policie je zatím bezmocná

22letý atlet narozený na Anguille, v zámořském území Velké Británie, vyvázl z incidentu v hlavním městě Jamajky Kingstonu nezraněn, za což do velké míry vděčí svému sprinterskému tréninku. Na sociálních sítích se k celé události vyjádřil pouze několika slovy: „Nemám slov, naštěstí jsem v pořádku. Dnešek je určitě dnem, na který nikdy nezapomenu." Své vyjádření doprovodil emotikonou modlící se postavičky a hashtagem „Děkuji Ti, Bože".

Hughes trénoval po boku Usaina Bolta, připravuje se na novou sezónu 2018 a chce napravit své chyby z loňska, kdy se mu nepodařilo probojovat do finále sprintu na 200 metrů na mistrovství světa v Londýně.

kü, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Odjinud

Filtr článků - Odjinud


Kalendář akcí

Kdykoliv únor březen duben květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2020 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce