Rubriky:

Odjinud

Smrt na přejezdu. Chtěl si zpestřit trénink, zaplatil životem

8. února 2018 08:01 - Praha

Zdá se, že nejen polští řidiči kamionů bývají na železničních přejezdech náhle zasaženi nejprve selektivním vnímáním skutečnosti a hned poté projíždějícím rychlíkem. V ontarijském Windsoru došlo k vážné a zbytečné tragédii, jejíž obětí byl svéhlavý běžec. Hrubá nedbalost a nepozornost při křižování železničního přejezdu jej stála život.

 

Profimedia.cz

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

Policejní vyšetřování zatím dospělo k názoru, že v úterý kolem půl sedmé večer joggoval zatím neidentifikovaný muž po Jefferson Boulevard směrem na jih, když dorazil k železničnímu přejezdu se staženými závorami a aktivními výstražnými signalizačními světly. Svědci události uvedli, že viděli běžce, jak míjí výstražnou signalizaci a podlézá stažené závory.

Nepovedené přepadení: Joggerka zlomila útočníkovi nos

Muž s nasazenými sluchátky zřejmě poslouchal hudbu. Na přejezdu zrovna stál vlak a běžec začal prolézat mezi dvěma vagóny stojícího vlaku. Právě se dostal na druhou stranu a chtěl pokračovat, když se z protisměru objevil přijíždějící vlak, který muž se sluchátky nestačil zaregistrovat. Drážní vozidlo jej smetlo a na místě usmrtilo.

„Domníváme se, že muž měl nasazená sluchátka a přijíždějící vlak neslyšel," zaznělo v oficiálním policejním vyjádření k události. Doprava byla na místě neštěstí zcela zastavena. Policie totožnost muže zná, zatím ji ale nezveřejnila.

kü, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Odjinud

Filtr článků - Odjinud


Kalendář akcí

Kdykoliv únor březen duben květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2020 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce