Rubriky:

Odjinud

Kanaďani jsou jediní, kdo má z toho radost

27. února 2018 09:21 - Praha

Zima a mráz trápí snad všechny. V mnoha zemích celého světa řádí chřipková epidemie, vlna nachlazení stojí jednotlivá národní hospodářství milióny a milióny dolarů na ztrátách kvůli výpadkům produktivní síly. V Praze již tradičně hlásí potíže nejmodernější tramvaje a na drahách zamrzají řídící jednotky vlaků nebo alespoň padají namrzlé troleje. Snad jediní, kdo mají ze všeho toho mrznutí radost, jsou Kanaďané. Koukněte na neuvěřitelné video.

 

Profimedia.cz

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

Zobrazení kanadští atleti jsou nejspíše potomky dávných Eskymáků. Jejich kolegové závodící na krátkých tratích mají co dělat, aby si lopatami proházeli cestu ke svému klubovému oválu a pak uvolnili alespoň jednu dvě dráhy od bílé nadílky. A oni? Navléknou se do trenek a jdou si zaběhat mráz nemráz.

Seznamte se s otužováním!

Nedaleko Vancouveru napadlo 20 centimetrů čerstvého sněhu. To je množství, které by zaručeně zastavilo veškerý život v našem hlavním městě. Ne tak ovšem tréninkový život na Trinity Western University. Agentury zatím neuvádějí, zda mladíci takový trénink podstupují dobrovolně. Takže si počkejme na další vývoj, zda se v dohledné době neobjeví nějaké anonymní udání a neproběhne s trenérem soudní pře pro nelidské zacházení, nedovolené ochlazování, či dokonce ohrožování mravní výchovy.

Nechceme se samozřejmě nikoho dotknout, ale kdo z vás to dá? Kdo z vás vyběhne do nastalých mrazů v běžeckých trenkách a bude si moci dát později na sociální sítě snímek pod značkou „Me too"? Hodně štěstí a rodičům doma řekněte, že to tak dnes dělají všichni...

kü, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Odjinud

Filtr článků - Odjinud


Kalendář akcí

Kdykoliv únor březen duben květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2020 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce