Rubriky:

Radíme

Velká pardubická bez koní

24. dubna 2015 15:20 - Pardubice

Na Velkou pardubickou se pěkně kouká v televizi. A z obrazovky to vypadá, že pro koně je to hračka. Ale jen vypadá. Je to pořádná fuška. Vy si teď můžete zaběhnout známý dostihový závod ‒ a koně ani nebudete potřebovat. Poběžíte totiž po svých. Žádný strach, taxis se vynechává.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

Tam, kde se za normálních okolností prohání žokej Váňa, se druhou květnovou neděli budou prohánět běžci. A klusáky vymění za terénní obuv. Pardubické dostihové závodiště bude hostit Synthesia Dostihovou crosscountry na 10 km, první závod seriálu Agrofert Run.

Ti, kdo si na dlouhou trať rozrytou kopyty bujných ořů netroufají, mohou zvolit některou z kratších tratí doprovodných závodů. Pro nejmenší je připravena dvousetmetrová trasa, kterou lze absolvovat v doprovodu rodičů. Možná tudy vede cesta pro línější dospěláky (nezapomeňte si od sousedů vypůjčit toho prcka).

Pro celou rodinu bude určena bojová hra Hon na lišku. I když ze zákulisí pronikly informace, že by se mohlo jednat o Hon na Lišku. Tak se totiž jmenuje generální ředitel pořádající chemičky. První ročník tak, zdá se, bude mít maličko netradiční průběh.

Pořadatelé slibují, že bude také čím hasit žízeň. A snad neměli na mysli hasičské vozy ze sboru organizující společnosti, jež budou v areálu pro malé zájemce k nahlédnutí i nasednutí. K největším zajímavostem v zemi slavného drobného škudlila Járy Cimrmana patří i fakt, že doprovodné akce jsou zdarma a pouze na hlavní závod se vybírá symbolická stokoruna. Vybraná suma půjde na podporu pardubického basketbalu.

kü, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Radíme

Filtr článků - Radíme


Kalendář akcí

Kdykoliv květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2019 únor 2019 březen 2019 duben 2019 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce