Rubriky:

Radíme

Svlékl se, popsal záda a během závodu ulovil dvanáct žen

25. října 2015 08:57 - Praha

Najít si partnerku při závodě a navíc originálně? Jde to. Pro maratón v Chicagu si Steve Bergstrom napsal na záda, že je sám, přidal odkaz na sociální síť a vydal se běžet 42 kilometrů s odhaleným tělem. Zadařilo se. Dvanáct žen ho nakonec kontaktovalo. Nakonec se i s jednou sešel. Ta přitom podél trati také sama lovila.

 

Runner's World

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

Třicátník a odborník na marketing v jedné osobě přišel před krátkým časem o vztah. Proto se jednoho večera rozhodl relaxovat nad získanou svobodou se sklenicí bourbonu. V tom ho to napadlo. Poběží a ze svých zad zhotoví billboard s osobním vzkazem. Běžící seznamovací pochodeň s obnaženým tělem, to přece musí zabrat. Před závodem požádal bratrance, ten fixou napsal vše potřebné, lov mohl začít, udička nahozena.

„Mám práci, která zabírá hodně času. Nemám tuny volného času ve svých rukou," vysvětlil běžec, proč zvolil netradiční komunikační kanál k seznámení. „Je to základní marketing, takto vysílám zprávu k obecenstvu, které si to přeje zachytit. Když hledáš sportovkyni, je to snadné, proč to neudělat na takové akci," citovaly americké servery logické vysvětlení.

Sešel se s majielkou kočky

Bergstrom běžel svůj šestý chicagský maratón v řadě. Nakonec si zaběhl osobní rekord 3:47:58. Patrně ho hnaly i fanynky a chtěl být co nejdříve u počítače, aby zkontroloval své reklamní snažení. Nakonec v následujících hodinách a dnech po závodě získal dvanáct žádostí o přátelství. Tedy úspěšná mise.

Pokud vás zajímá, jak jeho příběh pokračoval, tak vězte, že úspěšně. Nakonec se setkal s fanynkou, která se taky dokázala odvázat při maratónu. Připravila si plakát s nápisem a hlavou kočky - "Moje máma hledá kočičího tátu."

„Podívejte. Já se objevil na maratónu s nápisem na zádech, ona se ukázala na maratónu s nápisem. Oba jsme sami, máme jedinečnou příležitost povyprávět si a dát si drink. Udělali jsme to, bylo to skvělé," zhodnotil svoji běžeckou seznamku Bergstrom.

lik, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Radíme

Filtr článků - Radíme


Kalendář akcí

Kdykoliv květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2019 únor 2019 březen 2019 duben 2019 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce