Rubriky:

Radíme

Soutěžíme také v únoru. Protože běhání nás baví

1. února 2016 16:38 - Praha

Na únor jsme pro vás připravili další soutěž ze soudku „běháme s mobilní aplikací“. Tradičně se přidržíme Endomonda a měsíční výzvy. Opět o ceny, tentokrát opět něco z běžeckého vybavení.

 

René Kujan, Sport.cz

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

Nedávno jsme vám přinesli první test běžecké proprietky vyrobené v České republice. Co bylo ještě poměrně nedávno naprostým standardem, globalizační kapitalismus změnil na nedostižné přání. Kalhoty ušité v Česku? Zapomeňte! Čína, Vietnam, Bangladéš a další neevropské země s pochybným zákoníkem práce.

Jsme proto moc rádi, že podobnou třešničku můžeme nabídnout i vám. Pravé česko-evropské běžecké legíny. U nás ušité, z italských materiálů. Nevídaná věc. Velikost bude samozřejmě určena na tělo výherci. A bude-li výhercem výherkyně, je pro ni připravena i dámská varianta. Jak pán, tak dáma si mohou vybrat ze dvou barevných kombinací: černo-modré nebo černo-červené.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Prožijte zimu v českém komfortu ‒ zimní běžecké legíny Axis 4070+N

A jak na to?

Běhejte v únoru, co můžete. Počítají se všechny naběhané kilometry pod dozorem GPS. Kdo jich naběhá nejvíce... tak ještě nevyhrál.

Abychom nedemotivovali začínající běžce nebo sportovce s menším množstvím času k dispozici, bude rozhodovat také kontrolní otázka.

Ta se tady zobrazí první pracovní den po konci měsíce a čtete-li Běhání.Sport.cz, nebudete mít problém na ni správně odpovědět. Pátá, sedmá a dvanáctá správná odpověď postupuje do dalšího kola, kde vítězí ten z nich, kdo toho více naběhal. Běhejte, čtěte o běhání, radujte se! Šanci na výhru mají téměř všichni, stačí nebýt úplně poslední nebo ten hned před ním!

Raději ještě připomínáme, že každý účastník se smí zúčastnit akce pouze jednou. Účast na akci není možné vymáhat právní cestou, a není možné namísto cen požadovat náhradní finanční plnění v hotovosti. Výhry jsou právně nevymahatelné. Organizátor si vyhrazuje právo úpravy či změny pravidel bez předchozího upozornění.

René Kujan, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Radíme

Filtr článků - Radíme


Kalendář akcí

Kdykoliv květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2019 únor 2019 březen 2019 duben 2019 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce