Rubriky:

Radíme

Živě

Jackpot roste! V naší soutěži můžete vyhrát více než kdykoli předtím

24. dubna 2016 12:58 - Praha

Běháme po celý rok. Věnujeme se tomu, co nás baví. A inspirujeme k tomu ostatní. Aby toho nebylo málo, mělo to trochu šťávy a naši čtenáři mohli čerpat nejen podněty nehmotného charakteru, ale občas domů přiběhli i s nějakým tím kouskem nového vybavení, připravujeme pro vás také soutěže o hodnotné hmotné ceny. Pozorní čtenáři a zapálení běžci tak již mohli vyhrát třeba odolnou čelovku pro každou příležitost, teplé zimní elasťáky, běžeckou literaturu, sportovní nápoje nebo třeba sadu kinesiotejpů. Co bude dál?

 

www.svitilny-fenix.cz

Každý měsíc trochu přibývá běžců a trochu přibývá i počet naběhaných kilometrů. A to nejen celkově, ale také v průměru na jednoho účastníka. Zkrátka roste počet běžců a roste také jejich kvalita. Bez ohledu na věk či pohlaví spolu v průměru naběháme více než 150 kilometrů za měsíc. A spálíme tolik kalorií, že by se vám nevešly ani do té největší ledničky.

Také v dubnu pokračujeme další výzvou (challenge) na aplikaci Endomondo, k níž se může připojit každý, kdo si nainstaluje byť jen bezplatnou verzi aplikace. Nejaktivnější atlet už má v tomto měsíci naběháno přes čtyři stovky kilometrů. Na konci soutěžního pole máme ale i pár jedinců, kteří asi ještě ani nevyběhli. Nevadí, oni se ještě pochlapí a požení. Šanci na výhru mají téměř všichni. Teoreticky stačí nebýt úplně poslední či předposlední, správně odpovědět na zvídavou soutěžní otázku a pak už jen s nadějí v duši doufat ve svůj šťastný osud. Pátá, sedmá a dvanáctá správná odpověď v pořadí postupují do dalšího kola. Až ve finále rozhoduje počet naběhaných kilometrů. Výhru bere nejpilnější běžec z trojice.

Také na tento měsíc jsme pro vás připravili výherní balíček, tentokráte dokonce dvojitý. Hlavní výhrou je startovné na Mattoni 1/2Maraton Karlovy Vary pro dvě osoby, takže můžete vzít s sebou svou drahou polovičku nebo kamaráda či kamarádku. Naši partneři z RunCzech navíc doplňují výhru ještě o bezplatnou běžeckou diagnostiku a společný trénink v běžeckém centru Running Mall. My dále navyšujeme cenu pro vítěze o sportovní filtrovací láhev a větší než malé množství energizujícího nápoje RedBull.

Tak na co ještě čekáte?! Připojte se k soutěži na tomto odkazu. Hodně štěstí!

René Kujan, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Radíme

Filtr článků - Radíme


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Kalendář akcí

Kdykoliv květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2020 únor 2020 březen 2020 duben 2020 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce