Rubriky:

Radíme

Pojďte běhat doruda! Prague Red Dress Run

2. května 2016 13:00 - Praha

Obavy nejsou na místě, a to ani v případě, že máte implantovaný defibrilátor. Důvody jsou hned dva. Zaprvé nejde o závod. Zadruhé nebudeme dřít tak, až nám oči polezou z důlků, pot bude vyrážet i na místech, kde potní žlázy vůbec nejsou, a tváře se nám námahou zbarví dočervena. Rudí totiž budeme už na startu. Na startu recesistické akce Red Dress Run s charitativním nábojem.

 

Prague Hash House Harriers

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

Stejně jako ten obtloustlý pán v rudém hávu s bílým lemováním, co prý nosí na Vánoce dárky, i Red Dress Run k nám přichází z Ameriky. Ani tam ale původně nic takového neměli v úmyslu. Prostě jen pořádali charitativní běh a jedna slečna na něj přišla oděna do šarlatové. Špatně si totiž ve spěchu přečetla pozvánku a domnívala se, že míří na večírek. Na startu ovšem sklidila velké ovace a už další ročník nastoupili v rudých šatech všichni. Ženy i muži.

Prague Red Dress Run
čtvrtek 5. května 2016
registrace a převlékání: 18:00 v budově Život90, Dům Portus, Karoliny Světlé 18, Praha 1
start: 19:00, běh bude krátký, končí kolem 20:00
startovné: 200 korun českých, celá částka je věnována na charitu
beneficient: Život90
Život90 dlouhodobě pomáhá starým lidem udržet si svou nezávislost
facebooková událost

A jelikož je Praha město světové, jehož sláva hvězd se dotýká, máme to tu taky. Ve čtvrtek 5. května na sebe nahoďte to nejkrásnější a nejčervenější, co ve svém (případně manželčiném) šatníku naleznete a dorazte na adresu Karolíny Světlé 18. Tam sídlí nadace Život90 v jehož prospěch bude odevzdána i celková vysbíraná částka. Startovné je 200 korun.

Organizátoři slibují, že běh bude veselý a užitečný zároveň. Nejde o závod, takže se nepoběží nijak zvlášť rychle ani nijak zvlášť dlouho. Depozit věcí bude v místě startu. Po dokončení běhu lze očekávat další veselení se. Organizátorem je totiž pražský klub Prague Hash House Harriers a sami členové říkají, že jejich zábavu, totiž onen „hash" vymysleli britští vojáci bojující v Malajsii a jejich prvotním záměrem bylo spojit kondiční běh s pitím piva. Vypadá to konečně na nějaký ten opravdu pořádný výběh, co říkáte?

René Kujan, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Radíme

Filtr článků - Radíme


Kalendář akcí

Kdykoliv květen červen červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2019 únor 2019 březen 2019 duben 2019 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce