Rubriky:

Radíme

Nechat vymřít konkurenci - recept na snadná vítězství

28. dubna 2017 08:34 - Auckland

Svět už zažil stoletého maratónce. Teď se na World Masters Games v novozélandském Aucklandu objevila indická pra-pra-babička, aby ovládla disciplínu, jíž tradičně kraluje Jamajčan Usain Bolt. Zvítězila na plné čáře. V kategorii nad 100 let totiž soutěžila jediná.

World Masters Games 2017, Reuters

Stačí si přidat Běhání na Seznam.cz a neuteče vám žádný zajímavý článek.
Přidat na Seznam.cz

Man Kaurová je 101letá Indka, která po doběhu stometrového sprintu vzala vlajku své rodné země a začala s ní tančit. „Běhám, chodím, vařím. Jsem plná radosti. Jsem velmi ráda, že mohu být právě tady. Cítím se tu, jako by všichni byli mými syny a dcerami," řekla později šampiónka před televizními kamerami.

Ve věku, kterého se Čech v průměru ani nedožije, má výkony jako mladík

„Budu stále běhat, nikdy to nevzdám," slíbila Kaurová při závěrečném ceremoniálu. Na stometrové trati byla jedinou závodnicí ve své kategorii. Její čas byl 1 minuta, 15,58 vteřiny.

Svou atletickou kariéru přitom zahájila se svým synem Gurdevem až v úctyhodném věku 93 let. Pokud se takového věku dožijete, pokusíte se vitální Indku napodobit?

kü, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Radíme

Filtr článků - Radíme


Kalendář akcí

Kdykoliv červenec srpen září říjen listopad prosinec leden 2019 únor 2019 březen 2019 duben 2019 květen 2019 červen 2019 Všechny typy závodu Méně než 10 km 10km – půlmaraton Půlmaraton – maraton Více než maraton Všechny kraje Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Kraj Vysočina Zlínský kraj
Nenalezena žádná událost
-

Místo startu:

Mapa

Čas startu:

Startovné:

Tratě:

Poznámka:

Oficiální stránky

Další akce