Měl jsem dát dva góly, nebylo normální tu šanci zahodit, povzdechl si Hrošovský po Realu

Robert Neumann, MadridSport.czPrávo

Možná se ještě nějaký čas bude štípat, jestli se mu to nezdá. Plzeňský záložník Patrik Hrošovský rozhodně nepatří mezi kanonýry, trefí se jednou za čas. Teď se prosadil proti Realu Madrid na jeho půdě. A to mohl dát klidně góly dva!

Patrik Hrošovský střílí gól Plzně v utkání Ligy mistrů s Realem Madrid.

Sestřih z utkání Real - Plzeň

„Gólů moc nedávám, takže trefit se na Realu je pro mě neskutečný. Celkově to byl obrovský zážitek, stát proti vítězi posledních tří ročníků Ligy mistrů a odehrát s ním tak skvělou partii," rozplýval se Hrošovský pár minut po úterním duelu Ligy mistrů na San Bernabeu, který Viktoria prohrála 1:2.

Mohl jste dát dokonce góly dva...

Rozhodně jsem je dát měl. Ta první šance byla ještě větší než druhá, kterou jsem proměnil. Byla stoprocentní.

Bylo těžké se z toho psychicky oklepat?

Naštěstí se to stalo před poločasem, v kabině jsem se mohl uklidnit. Slušně řečeno jsem si to vyčítal. Nebylo normální tu šanci nedat. Měli jsme ale i další šance, škoda...

Před druhým gólem jste před pokutovým územím obehrál Ramose. Přesně tak jste to zamýšlel?

Dal jsem si narážečku, Ramos proti mně vystartoval. Snažil jsem si dát míč kolem něj. Pak už jsme se jen snažil trefit míč k tyči.

Kdy jste si uvědomili, že by mohl klapnout solidní výsledek?

Nejdřív jsme si je museli osahat. Jde přece o Real Madrid. Přestože předtím pět zápasů nevyhrál. Myslím, že se s nimi dalo hrát, dozadu nejsou tak dobří jako dopředu.