Jaroslavl - Soči 1:2Nakládal v KHL po zranění hned skóroval, Jaroslavl ale prohrála

Moskva

Obránce Jakub Nakládal dal pátý gól v sezóně Kontinentální hokejové ligy, ale tým Jaroslavle jiného střelce nenašel a přes výraznou převahu doma podlehl Soči 1:2. Lokomotiv tak ukončil sérii devíti zápasů, v nichž pokaždé bodoval. Nakládal, nejlepší střelec mezi českými zadáky v lize, se po zranění vrátil do hry po dvou týdnech.

Obránce Jakub Nakládal na rozbruslení hokejové reprezentace.

Nakládal už po 12 sekundách hry oslabil domácí tým, Lokomotiv se ale při jeho dvouminutovém vyloučení za nebezpečnou hru vysokou holí ubránil. Český hokejista si pak v šesté minutě najel před branku a usměrnil do sítě Afanasjevovu přihrávku.

V druhé třetině vyrovnal Šmeljov, který po vhazování propálil brankáře Saláka. V úvodní minutě třetího dějství pak rozhodl zápas Rykovův nahozený puk od modré čáry. Soči přitom na střely na branku prohrálo drtivým poměrem 22:52, brankář Šikin ale 51 pokusů domácích hráčů zneškodnil.