Augsburg - Bayern 2:3Bayern dvakrát prohrával, ale nakonec odvrátil senzaci

Fotbalisté Bayernu Mnichov zvítězili v předehrávce 22. kola bundesligy v Augsburgu 3:2, i když dvakrát prohrávali. O výhře hostujícího týmu rozhodl po necelé hodině hry David Alaba, předtím se dvakrát trefil Kingsley Coman. Na vedoucí Dortmund, který má zápas k dobru, ztrácí druhý Bayern dva body. Augsburg zůstal na 15. místě těsně nad sestupovými příčkami.

Sestřih ze zápasu 22. kola německé bundesligy Augsburg - BayernVideo: DIGI Sport, DIGI Sport

Do sestavy bavorského velkoklubu se po zranění prstu vrátil brankář Manuel Neuer, kterého už po 13 sekundách překonal spoluhráč Leon Goretzka nejrychlejším vlastním gólem v dějinách bundesligy.

Na Comanovu vyrovnávací branku dokázal odpovědět Či Tong-won, ale v nastavení první půle Coman podruhé vyrovnal. V základní sestavě domácího týmu nechyběl záložník Jan Morávek, který odehrál 78 minut.

Německá fotbalová liga - 22. kolo:
Augsburg - Bayern Mnichov 2:3 (1. vlastní Goretzka, 24. Či Tong-won - 17. a 45.+3 Coman, 53. Alaba.