V Ligovém poháru uhrál Arsenal s Tottenhamem remízu 2:2

LONDÝN

Tradiční londýnské fotbalové derby mezi Tottenhamem a Arsenalem skončilo ve středečním prvním semifinále anglického Ligového poháru remízou 2:2, a tak se rozhodne až v odvetě, která je na programu příští týden na hřišti Arsenalu. Vítěz tohoto souboje se utká ve finále s Chelsea, která si zajistila postup úterní výhrou nad Wycombem.

Povedenější vstup do zápasu měl domácí Tottenham, který již v 12. minutě poslal do vedení kanonýr Berbatov. Navíc si po chvíli dal vlastní gól Baptista, jenž nešťastně tečoval přímý kop.

Brazilský útočník však v druhé půli svou chybu napravil, když dvěma brankami srovnal. Arsenal, který ve středu dal volno většině hvězd včetně českého reprezentanta Tomáše Rosického, tak má nadále šanci na postup.

Výsledek - první semifinále:
Tottenham - Arsenal 2:2 (12. Berbatov, 21. vlastní Baptista - 64. a 72. Baptista).